چمران: جبهه مردمی در انتخابات آتی با برنامه‌تر از گذشته ورود خواهد کرد

منبع : خبرگزاری بسیج کد خبر: 1283569
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه "جبهه مردمی در انتخابات آتی با برنامه تر از گذشته ورود خواهد کرد" گفت: جلساتی برای چگونگی ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی آغازشده است.


به گزارش خبرگزاری بسیج، مهدی چمران نائب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم بابیان اینکه، فعالیت های جبهه مردمی با اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده ادامه دارد، گفت: برخی مطالبی درباره عدم حضور برخی اعضای شورای مرکزی مطرح کردند که باید گفت این افراد به دلیل حضور در جایگاه های و شرایط خاص کاری خودشان خواسته اند دیگر عضو جبهه نباشند لذا هیچ کدام از اعضای شورای مرکزی از این جبهه استعفا نداده است و اگر شرایطی برای عدم حضور آنها پیش آمده به دلیل شرایط کاری جدید بوده است.

بیشتر بخوانید:

جبهه مردمی درباره نحوه ورود به انتخابات به تصمیم نرسیده است

وی بابیان اینکه، جبهه مردمی برای هماهنگ کردن نیروهای انقلابی برای انتخابات مجلس در حال برنامه ریزی است، گفت: تصمیم و بنای فعالیت ما این است که نیروهای انقلابی فراتر از یک سیستم جناحی دور یکدیگر جمع شده و برای رفع مشکلات مردم و کشور به صورت هماهنگ عمل کنند.

چمران با بیان اینکه "جبهه مردمی در انتخابات با برنامه تر از گذشته ورود خواهد کرد" گفت: جلساتی برای چگونگی ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی آغازشده و امیدوار هستیم که این جلسات با هماهنگی بیشتر نیروهای انقلابی وسعت بیشتری پیدا کند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 33
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری بسیج

کد خبر:1283569

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار