اپل واچ بعدی احتمالا از دکمه لمسی بهره می‌برد

بر اساس گزارشی از Fast Company، اپل می‌خواهد برای اپل واچ بعدی از دکمه‌ی لمسی استفاده کند. طبق این گزارش، در این اپل واچ به جای استفاده از دکمه معمولی، از دکمه لمسی استفاده می‌شود که قادر به ارائه بازخورد لرزشی است؛ تقریبا مشابه دکمه‌ای که برای اولین بار در آیفون ۷ تعبیه شد.


 
اپل واچ بعدی احتمالا از دکمه لمسی بهره می برد
 
بر اساس گزارشی از Fast Company، اپل می خواهد برای اپل واچ بعدی از دکمه ی لمسی استفاده کند. طبق این گزارش، در این اپل واچ به جای استفاده از دکمه معمولی، از دکمه لمسی استفاده می شود که قادر به ارائه بازخورد لرزشی است؛ تقریبا مشابه دکمه ای که برای اولین بار در آیفون ۷ تعبیه شد.

کارکرد های این دکمه تغییری نخواهد داشت و فقط به جای حرکت فیزیکی، مبتنی بر حرکت انگشتان و بازخورد لرزشی خواهد بود. اپل در سال ۲۰۱۵ برای ترک پد مک بوک پرو و در سال ۲۰۱۶ برای دکمه هوم گوشی های آیفون ۷ و ۷ پلاس از این فناوری استفاده کرد.
 
اپل به جای استفاده از قطعات فیزیکی متحرک، از فناوری لمسی استفاده کرد که با ارائه ی بازخورد لرزشی، حس استفاده از قطعات متحرک را به کاربر منتقل می کردند. در ضمن استفاده از این فناوری به اپل کمک کرد که آیفون را ضدآب کند. همین موضوع برای اپل واچ هم صدق می کند.
 
اپل به دنبال این است که کیفیت مربوط به ضدآب بودن این ساعت را ارتقا ببخشد تا بیش از پیش موردتوجه شناگران قرار بگیرد. همچنین حذف دکمه ی فیزیکی به اپل کمک می کند برای این ساعت از باتری بزرگتری استفاده کند.

با این حال، هنوز معلوم نیست دقیقا چنین تغییراتی در چه زمانی عملی می شود. بر اساس گزارش این سایت، احتمالا این ساعت در فصل پاییز در کنار دیگر گجت های اپل معرفی می شود و اگر چنین اتفاقی نیفتاد، پس در سال ۲۰۱۹ می توانیم انتظار معرفی چنین ساعتی را داشته باشیم.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 59
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی فرادید

کد خبر:1284030

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار