تدوین گزارش کمیسیون عمران درباره سقوط هواپیمای ATR + محور‌های گزارش

منبع : خبرگزاری بسیج کد خبر: 1284232
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از ارائه گزارش نهایی این کمیسیون درباره سقوط هواپیمای تهران - یاسوج به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.


به گزارش خبرگزاری بسیج، صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از تدوین گزارش نهایی و کارشناسی این کمیسیون درباره سقوط هواپیمای (ATR72) تهران به یاسوج، خبر داد و گفت: این گزارش تا پایان هفته جاری تقدیم هیئت رئیسه مجلس می شود.

بیشتر بخوانید

زمان پایان عملیات جست وجوی مفقودین هواپیمای ATR یاسوج مشخص شد

وی در پاسخ به این پرسش که "آیا گزارش این کمیسیون در صحن علنی پارلمان قرائت می شود"، افزود: قرائت گزارش در صحن علنی بستگی به تصمیم هیئت رئیسه مجلس دارد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس درباره محور های این گزارش، اظهار داشت: بررسی وضعیت ناوگان هواپیمایی کشور، موضوعات مدیریتی در شرکت های هواپیمایی، مقصرین بروز حادثه، شرایط آب و هوا، شرایط هواپیما و همچنین تست های پیش از پرواز از جمله محور های این گزارش است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان در 29/11/96 با 6 نفر خدمه پروازی (خلبان، کمک خلبان، 2 نفر مهماندار و 2 نفر نیروی امنیت پرواز) و 60 نفر مسافر(59 نفر بزرگسال و یک کودک) پس از گذشت حدود یک ساعت و 25 دقیقه از آغاز پرواز در حوالی 9 مایلی شمال فرودگاه یاسوج دچار سانحه شد و سقوط کرد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 44
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری بسیج

کد خبر:1284232

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها