فیلم: ترفند‌های جالب خانه‌داری برای کدبانو‌ها

منبع : برترین ها کد خبر: 1284239
فراموش نکنید که همیشه راهی ساده‌تر برای انجام امور سخت وجود دارد؛ کافیست آدم از قوه‌ی تخیل، تفکر و خلاقیت خود بهره‌ی کافی بگیرد تا بتواند بسیاری از کارهای سخت را به آسانی انجام دهد؛ صد البته، بهره‌گیری از تجربیات دیگران نیز بسیار مفیدِ فایده است.


برترین ها - احسان درخشنده: ساده ترین راه برای تیز کردنِ چاقوی آشپزخانه چیست؟ لکه های بر جای مانده داخل یک لیوان را چگونه می توان پاک کرد؟ راحت ترین روش برای جدا کردن دانه های ذرت چیست؟

پوستِ سیب زمینی در چه شرایطی آسان تر کَنده می شود؟ سریع ترین شیوه برای گرفتنِ آبِ لیمو چیست؟ در مواقعی که پیاز اشکِ آدم را در می آوَرَد، برای رفع ناراحتی چشم چه کار می توان کرد؟

دوست دارید پاسخ تمامِ این پرسش ها را بدانید؟ ما ویدئویی را در این بخش بارگذاری کرده ایم که در برگیرنده ی جواب همه ی پاسخ های فوق است. مطمئناً کدبانوهای گرامی و محترم، با دانستن ترفندهای ارائه شده در این ویدئو، می توانند بر تجربیات خود در امور آشپزی و خانه داری بیافزایند.

فراموش نکنید که همیشه راهی ساده تر برای انجام امور سخت وجود دارد؛ کافیست آدم از قوه ی تخیل، تفکر و خلاقیت خود بهره ی کافی بگیرد تا بتواند بسیاری از کارهای سخت را به آسانی انجام دهد؛ صد البته، بهره گیری از تجربیات دیگران نیز بسیار مفیدِ فایده است.

در صورت باز نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کنید
فیلم: ترفند هایی جالب و کاربردی برای کدبانو ها
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 57
چاپ خبر
منبع:برترین ها

کد خبر:1284239

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها