سحرخیزی با عطر خوش

سحرخیزی یا بیدار شدن زود از خواب اگرچه عادت خوبی است، ولی برای اکثر افراد سخت است. به‌ویژه افرادی که خواب می‌مانند و مجبورند برای حل این مشکل به ساعت‌های زنگ‌دار و بعضا با صدای گوش‌خراش متوسل شوند. سحرخیزی با عطر خوش.


سحرخیزی یا بیدار شدن زود از خواب اگرچه عادت خوبی است، ولی برای اکثر افراد سخت است. به ویژه افرادی که خواب می مانند و مجبورند برای حل این مشکل به ساعت های زنگ دار و بعضا با صدای گوش خراش متوسل شوند.

 
سحرخیزی با عطر خوش
 
اما اخیرا یک تیم فرانسوی از ساعت زنگ دار منحصر به فردی به نام Sensorwake Trio رونمایی کرده که افراد را به شیوه متفاوت از خواب بیدار می کند. ظاهرا ساعت زنگ دار جدید قصد دارد، با ایجاد یک فضای لطیف، صبح ها را برای کاربران دلپذیرتر سازد. در واقع این ساعت، علاوه بر ایجاد صدای زنگ های رایج، کاربر را با استفاده از نور، پنج موزیک و ۱۰ بوی متفاوت بیدار می کند.
 
انتشار بو های متفاوت از این ساعت، با یک کپسول عطر ممکن شده است. هر کپسول تا ۳۰ بار کارآیی دارد و کاربر می تواند به آسانی کپسول بو های مختلف را تعویض کند تا عطر آغاز صبح خود را روز به روز تغییر دهد. درحال حاضر بیش از ۱۰ عطر برای انتخاب وجود دارد که از جمله آن ها کاپوچینو، آب پرتقال، جنگل کاج و ترکیبی از بوی شکلات، وانیل و شیر است. این ساعت برای بیدار کردن کاربر، در ابتدا و در ساعت مقرر، عطر منتخب را منتشر می کند.
 
پس از یک دقیقه، نوری را روی صورت وی می تاباند و بعد از یک دقیقه اگر بیدار نشد، یک موسیقی ملایم از بین پنج ملودی موجود که قبلا انتخاب شده است، پخش می کند. قیمت این ساعت به همراه دو کپسول، ۷۹ دلار و برای ۱۲ کپسول، ۹۹ دلار است.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 90
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی فرادید

کد خبر:1285881

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار