تصویب طرح آزمایشی پوشش بیمه‌ای مراقبت در منزل در شورای عالی بیمه

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1290945
معاون پرستاری وزارت بهداشت از تصویب طرح آزمایشی پوشش بیمه‌ای مراقبت در منزل خبرداد و گفت: این طرح به زودی به صورت آزمایشی در تعدادی از بیمارستان‌های وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی اجرا می‌شود.


تصویب طرح آزمایشی پوشش بیمه ای مراقبت در منزل در شورای عالی بیمهبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، معاون پرستاری وزارت بهداشت از تصویب طرح آزمایشی پوشش بیمه ای مراقبت در منزل خبرداد و گفت: این طرح به زودی به صورت آزمایشی در تعدادی از بیمارستان های وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی اجرا می شود.

مریم حضرتی با اعلام این خبر اظهار داشت: جلسه شورای عالی بیمه روز گذشته با حضور وزیر بهداشت و اعضای شورایعالی بیمه برگزار شد.

وی با ابراز خرسندی از همکاری اعضای شورایعالی بیمه سلامت افزود: در این جلسه طرح آزمایشی پوشش بیمه ای مراقبت در منزل به تصویب شورایعالی بیمه رسید که اقدام مهمی در حوزه پرستاری کشور است و جای قدردانی دارد.اجرای آزمایشی این طرح به زودی در تعدادی از بیمارستان های وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی توسط معاونت پرستاری و با همکاری معاونت درمان، سازمان تامین اجتماعی وهمچنین تعدادی از مراکز منتخب مراقبت در منزل اجرا می شود.

 انتهای پیام /

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 12
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1290945

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط