اجرای آزمایشی پوشش بیمه‌ای خدمات پرستاری در منزل

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1294506
دبیر شورای عالی بیمه سلامت کشور گفت: هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت به ریاست وزیر بهداشت و با حضور اعضای این شورا برگزار و در مورد ۷ مصوبه، تصمیم گیری شد.


آفتاب‌‌نیوز :
 دکتر علیرضا اولیایی منش در این باره اظهار داشت: در هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت، ابزارهای تشویقی برای اجرای نظام ارجاع و اجرای آزمایشی حمایت بیمه ای از خدمات پرستاری در منزل در تعدادی از بیمارستان‌های وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی تصویب شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه برای برخی از خدماتی که فاقد تعرفه بود، تعرفه هایی به تصویب رسید و اعضای این شورا با اکثریت، این مصوبات را تایید و تصویب کردند.

دبیر شورای عالی بیمه سلامت کشور با اشاره به برگزار شدن فصلی جلسات شورای عالی بیمه سلامت، اظهار داشت: در نیمه دوم هر سال، بحث های کارشناسی تعرفه های پزشکی سال بعد در دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت انجام و در اواخر سال در شورای عالی مطرح و به هیات دولت ارسال می شود.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، اولیایی منش خاطرنشان کرد: ایده آل است که تعرفه های پزشکی هر سال، در ماه های پایانی سال قبل از آن، به تصویب برسد و در سالهای گذشته، هدف ما این بود که تعرفه ها قبل از پایان سال تصویب و ابلاغ شود اما امسال به دلیل نامشخص بودن تکلیف بودجه و میزان رشد بودجه، تصویب تعرفه های پزشکی ۹۷ در هیات دولت و ابلاغ آن، به تعویق افتاد.


loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 12
چاپ خبر
منبع:سایت خبری آفتاب

کد خبر:1294506

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار