اسکوتری که تعقیبتان می‌کند

اسکوتر جدید موسوم به "کانگورو" که به دست مهندسان ژاپنی ساخته شده است، می‌تواند مثل یک دستیار شخصی عمل کند و شما را دنبال می‌کند تا هر زمان که سواری خواستید، در اختیارتان باشد.


اسکوتری که تعقیبتان می کند
 
اسکوتر جدید موسوم به "کانگورو" که به دست مهندسان ژاپنی ساخته شده است، می تواند مثل یک دستیار شخصی عمل کند و شما را دنبال می کند تا هر زمان که سواری خواستید، در اختیارتان باشد.

افرادی که به دنبال یک راه حل برای حمل و نقل های کوتاه هستند، امروزه انتخاب های زیادی دارند، اما "کانگورو" (CanguRo) چیزی بیش از یک سواری راحت را ارائه می دهد.

کانگورو دارای برخی از ویژگی های مفید است که در آن تعبیه شده است. مانند اینکه قادر به دنبال کردن کاربر است و یا می تواند به طور خودکار به نقطه ای که برایش مقرر کرده اید، برود.

این ربات توسط "شونجی یاماناکا" در مرکز پژوهشی فناوری ربات های آینده (fuRo) در ژاپن، طراحی شده است که به عنوان یک دستیار شخصی برای حرکت به دنبال کاربر عمل می کند.

این اسکوتر هوشمند در حالت اولیه خود، ۵۵۰ میلی متر طول دارد که قابلیت کشش تا ۷۵۰ میلی متر را دارد و با استفاده از هوش مصنوعی و داده های حسگر ها و تخمین موقعیت خود در محیط، نقشه های ۳ بعدی تولید می کند.

مجموعه حسگر ها شامل یک دوربین دید عریض لیدار ۳ بعدی و حسگر فاصله هستند. این اسکوتر بر روی سیستم عامل منحصر به فرد خود کار می کند و می تواند به طور خودکار کاربر را دنبال کند.

همچنین کاربر می تواند با استفاده از یک تبلت یا گوشی هوشمند، اسکوتر را به صورت بی سیم کنترل کند.

این ربات را می توان به طور خودکار به یک مکان خاص فرستاد تا پس از اتمام کار کاربر، دوباره به نقطه اولیه بازگردد و به خدمت گرفته شود.

بیشینه سرعت این اسکوتر هوشمند ۱۰ کیلومتر در ساعت است و گشتاور آن ۰.۹۳ نیوتن متر است.

این وسیله ۶۴ کیلوگرمی، نمایشگری برای نمایش میزان سرعت ندارد.

یک حسگر تعبیه شده در زیر صندلی، حرکت کاربر را به طور اتوماتیک تحت نظر دارد و به برقراری تعادل هنگام پیچیدن کمک می کند و در صورت تشخیص یک حادثه بالقوه یا تشخیص مانع، به طور خودکار ترمز اسکوتر را فعال می کند.

به نظر می رسد تولید انبوه این محصول نزدیک باشد.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 35
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی فرادید

کد خبر:1305018

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

  • اسکوتری که تعقیبتان می‌کند


    اسکوتر جدید موسوم به "کانگورو" که به دست مهندسان ژاپنی ساخته شده است، می‌تواند مثل یک دستیار شخصی عمل کند و شما را دنبال می‌کند تا هر زمان که سواری خو
  • اسکوتری که وقتی سوارش نیستید دنبالتان می‌آید


    اسکوتر جدید موسوم به "کانگورو" که به دست مهندسان ژاپنی ساخته شده است، می‌تواند مثل یک دستیار شخصی عمل کند و شما را دنبال می‌کند تا هر زمان که سواری خو

پربازدیدترین اخبار

—>