ابعاد جدید حمله انتحاری پیشاور

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1313403
با گذشت چند ساعت از حمله خونین به ستاد انتخاباتی حزب عوامی نیشنال پارتی که بیش از ۶۰کشته و زخمی برجای گذاشت، این اتفاق ابعاد تازه‌ای به خود گرفت.


ابعاد جدید حمله انتحاری پیشاور

با گذشت چند ساعت از حمله خونین به ستاد انتخاباتی حزب عوامی نیشنال پارتی که بیش از ۶۰کشته و زخمی برجای گذاشت، این اتفاق ابعاد تازه‌ای به خود گرفت.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از داون نیوز، در حالی که بیش از ۱۵ ساعت از حمله انتحاری به ستاد انتخاباتی حزب عوامی نیشنال پارتی می گذرد گروه تروریستی تحریک طالبان پاکستان در بیانیه ای مسئولیت این حمله را به عهده گرفت.

در بیانیه این گروه تروریستی آمده است حزب عوامی نیشنال پارتی یک حزب سکولار است و در آینده نیز باید شاهد حملات تحریک طالبان پاکستان باشد.

از سوی دیگر «اسفندیار خان ولی» رئیس حزب عوامی نیشنال پارتی در واکنش به این حمله اعلام کرد: ما ترسی از این حملات نداریم و فعالیت های انتخاباتی ما ادامه خواهند یافت.

وی تصریح کرد: کشته شدن ۲۰ نفر از یارانمان درد و اندوهی فراوان به قلب ما نشاند، ولی پس از ۳ روز عزای عمومی تمام برنامه های ما از سر گرفته می شوند و در انتخابات نیز پیروز خواهیم شد.

اسفندیار خان، ولی مدعی شد انتخابات آتی پاکستان شفاف نخواهد بود و احتمال بروز تقلب به شدت افزایش یافته است.

این سیاستمدار پشتو زبان گفت: تلاش فراوانی صورت می گیرد تا حزب ما به کلی کنار زده شود، ولی آن ها موفق به این کار نخواهند شد.

رئیس حزب عوامی نیشنال پارتی افزود: تحریک طالبان پاکستان نباید از پشت به ما حمله کند بلکه اگر جرات روبرو شدن با ما را دارند باید از روبرو به حمله کنند تا آنگونه که شایسته است پاسخ آن ها را بدهیم.

سازمان های اطلاعاتی پاکستان فاش کردند که ۱۲ گزارش مبنی بر احتمال وقوع حملات تروریستی در مکان های مختلف پاکستان دریافت کرده اند که ۶ مورد آن برای اشخاص برجسته سیاسی است.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 41
چاپ خبر
منبع:فردا نیوز

کد خبر:1313403

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها