از داروخانه دکتر خدابنده کوهسار تا چهارراه استانبول تهران

ضعف مفرط حاکم بر نهادهایی که وظیفه ستاندن داد مردم از زورمندان خردوکلان را دارند آن‌قدر عیان و علنی شده که هر کس کشورش را «شهر هرت»ی بی‌قانون می‌بیند.


از داروخانه دکتر خدابنده کوهسار تا چهارراه استانبول تهرانگروه اقتصادی: شب برای خرید شیرخشک به داروخانه دکتر خدابنده واقع در خیابان کوهسار تهران رفتم. هنگام حساب کردن قیمت، مسئول صندوق گفت قیمت شیر خشک نان۲ ، ۲۳۵۰۰ تومان شده، به خیال اینکه گرانی به این قلم هم رسیده کارت را دادم اما اتفاقی به قیمت روی قوطی محصول نگاه کردم و دیدم همان ۲۱ هزار تومان قبل است.

به گزارش بولتن نیوز، وقتی به این عدم تطابق اعتراض کردم مسئول شب داروخانه گفت قیمت ها بالا رفته اما شرکت درج نکرده و مطالبه من برای رؤیت فاکتور را هم توهین آمیز دانست و درنهایت با تمسخر گفت «مثل اینکه در جمهوری اسلامی زندگی نمی کنی!»

گران فروشی و توهین و... در همه اصناف به ویژه صنوف مرتبط با بهداشت و درمان هست اما دردناک ترین بخش ماجرا جمله ای است که مسئول داروخانه گفت . ضعف مفرط حاکم بر نهادهایی که وظیفه ستاندن داد مردم از زورمندان خرد و کلان را دارند آن قدر عیان و علنی شده که هر کس کشورش را «شهر هرت»ی بی قانون می بیند و تیغ هر که بیشتر ببرد او برنده است بدون آنکه ترسی از بازخواست داشته باشد.

از گران فروختن دوهزارتومانی یک شیرخشک تا اختلاس های چند صد میلیارد تومانی و مفاسد ارز و سکه و... همگی محصول گسترش یک باور خطرناک در میان بخش هایی از جامعه است؛ انگاره «هرت» بودن شهر جمهوری اسلامی! تا دیر نشده فکری برای این شهر کنید.

 

گزارش از علیرضا ملوندی


انتهای پیام/#

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 97
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی بولتن

کد خبر:1313616

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار