شناسایی ۲۲۷۰ سوراخ موش در تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ تهران از شناسایی ۲۲۷۰ منفذ فعال موش و ۱۷۰ منفذ غیر فعال طی سه ماه نخست سال خبر داد.


شناسایی ۲۲۷۰ سوراخ موش در تهرانبه گزارش بولتن نیوز:، مهرداد زنگنه فر با اعلام این خبر گفت: محل ها و محورهای وفور موش و منافذ ورود و خروج آنها در معابر و نهرها طی بازدید کارشناسان اداره ساماندهی شناسایی و در قالب اکیپ های مختلف در نواحی پنجگانه شناسایی و طعمه گذاری شد ضمن اینکه نسبت به اجرای عملیات مبارزه با موش به طور مستمر اقدام می شود.

وی افزود: آموزش و ارائه خدمات بهینه به عموم شهروندان درخصوص روش های مبارزه با جانوران موذی بسیار مؤثر است که طی آن ۲۳ دوره کارگاه آموزشی با هدف اطلاع رسانی و هشدار جهت مبارزه با جوندگان در اماکن عمومی با توزیع بروشور آموزشی برگزار شده است.

زنگنه فرد ادامه داد: مبارزه مکانیکی با جوندگان موذی در اولویت قرار دارد و در این راستا ۸۵۵ عدد تله چسبی نیز به شهروندان متقاضی تحویل و تعداد ۲۰۵ دریچه یک طرفه روی لوله های خروجی آب فاضلاب نصب شد.

وی با تأکید بر فعالیت اکیپ های کنترل جانوران مضر شهری گفت: این اکیپ ها آموزش های لازم در این زمینه را فرا گرفته اند و با حضور در نواحی پنج گانه نسبت به زنده گیری ۲۳۲ قلاده سگ ولگرد اقدام کرده اند.

معاون شهردار منطقه ۱۹ تهران، با اشاره به ثبت ۲۶۱ پیام در سامانه ۱۳۷ در خصوص مبارزه با جانوران مضر شهری یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده نقطه آلوده به جانوران مضر شهری می توانند با تلفن ۱۳۷ تماس بگیرند و این مکان های آلوده را اطلاع دهند تا اقدامات لازم صورت گیرد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 27
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی بولتن

کد خبر:1314378

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار