غرب می‌خواهد ما شورت بپوشیم!

منبع : فرارو کد خبر: 1318261
متاسفم که چنین مردانی در کشور ما زندگی می‌کنند که بازوی خود را بیرون می‌اندازند و پشت فرمان عرض اندام می‌کنند. باید با این آدم‌ها برخورد کرد تا خوراک رسانه‌ای برای غرب درست نکنند.


رضا ساکی در ایسنا نوشت: امروز خواستم درباره این خبر چیزی بنویسم: در دو ماه سال نخست امسال ۱۵هزار و ۵۰۰ نفر به دلیل آسیب های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده اند!

اما تا خواستم شروع کنم به نوشتن از قزوین خبر رسید که پوشیدن پیراهن آستین کوتاه برای رانندگان مرد شهرداری آن جا ممنوع شده است.

یعنی وقتی این خبر را خواندم گریه کردم و اشک شوق ریختم وقتی دیدم که مسئولان مثل همیشه به موقع وارد میدان شده اند و مقابل آستین کوتاه پوشان فریب خورده ایستاده اند.

متاسفم که چنین مردانی در کشور ما زندگی می کنند که بازوی خود را بیرون می اندازند و پشت فرمان عرض اندام می کنند. باید با این آدم ها برخورد کرد تا خوراک رسانه ای برای غرب درست نکنند.

متاسفانه بسیاری از آقایان تا هوا کمی گرم می شود آستین کوتاه می پوشند و وارد جامعه می شوند و عرض اندام می کنند و موی فر روی ساعد را به رخ می کشند.

طبق آمار ۸۸ درصد تصادفات منجر به فوت در جهان به دلیل دیدن موی فر ساعد هنگام رانندگی است.

بد نیست بدانید این لباس را در غرب به نام short sleeve می شناسند که همان طور که می بینید آن ها واژه بی ادبی شورت را در این ترکیب به کار می برند و عمدا می خواهند در آینده کاری کنند که مردان ما طوری وارد جامعه بشوند که انگار... یعنی می خواهند شورت را از لباس زیر به لباس رو تبدیل کنند!

پس باید مقابل این شورت پوشی، ببخشید آستین کوتاه پوشی ایستاد. اگر امروز بگذاریم رانندگان آستین کوتاه بپوشند فردا باید منتظر باشیم که شورت...

طبق آمار ۹۹ درصد مردانی که لباس آستین کوتاه می پوشند قبل از چهل سالگی سکته می کنند چون وقتی دست ها در معرض نور باشند به قلب فشار می آید.

باید بدانید بهترین لباس برای محافظت از قلب کاپشن است. توصیه می کنیم رانندگان سراسر کشور کاپشن بپوشند تا قلبی سالم و جامعه ای سالم داشته باشیم.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 66
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1318261

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

 • غرب می‌خواهد ما شورت بپوشیم!


  متاسفم که چنین مردانی در کشور ما زندگی می‌کنند که بازوی خود را بیرون می‌اندازند و پشت فرمان عرض اندام می‌کنند. باید با این آدم‌ها برخورد کرد تا خوراک
 • همایون شجریان با شورت ورزشی/عکس


 • «ترکم نکن» جایزه‌اش را از هالیوود شورت کسب کرد


  «ترکم نکن» به کارگردانی سهیلا گلستانی در دوازدهمین حضور جهانی خود، دومین جایزه بین‌المللی را از جشنواره هالیوود شورت فیلم دریافت کرد.
 • از پوشک گرفتن کودک، شورت آموزشی!


  کی از این مشکلات برای خانمهایی که به تازگی مادر شده اند این است که چگونه از پوشک کردن کودک رهایی پیدا کنند و چطور به کودک یاد بدهند خود را کنترل کند
 • مسابقه سیمولتانه "نایجل شورت" با 25 شطرنج باز


  همزمان با برگزاری مسابقات جام بین المللی شطرنج خزر در گیلان 25 شطرنج باز با "نایجل" شورت رقابت سیمولتانه برگزار می کنند.
 • بهداشت ناحیه تناسلی، حتما شورت بپوشید


  نپوشیدن شورت در طول شب و روز و فقط پوشیدن شلوار برای خانم ها مشکلی دارد؟
 • صندل بپوشیم؟


  سلامت نیوز: اگرچه صندل های پاشنه بلند ولاانگشتی زیباترازبقیه به نظرمی رسد، ولی این صندل های غیر استاندارد می تواند سلامت فرد را قربانی زیبایی کند.
 • در بارداری چه بپوشیم؟


  در کمد را باز کنید و هر لباسی که زیاد تنگ و چسبان است را کنار بگذارید، لباس های آزاد که شکم و رانتان در آن راحت باشد را انتخاب کنید.
 • با کت و شلوار سرمه‌ای چه بپوشیم؟


  یکی از پرکاربردترین رنگ‌های لباس برای آقایان سرمه‌ای ست. فرقی نمی‌کند که در چه فصلی از سال هستید، تابستان یا زمستان، سرمه‌ای رنگی ست که می‌توانید همیش
 • در عکس‌های خانوادگی در پاییز چی بپوشیم؟


  عکس‌های خانوادگی پاییزی بی نظیرند! طبیعت پاییزی، فضایی بسیار ایده آل برای عکس‌های خانوادگی است، و طبیعتا انتخاب رنگ لباس تاثیر بسزایی در زیبایی این عک

پربازدیدترین اخبار