وحید سرکرده باند «قداره به دست» در تله پلیس

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1318832
«وحید - ب»، یکی از افراد مخل امنیت عمومی و از اشرار معروف و خطرناک مشهد که سابقه شرارت‌های باندی متعددی دارد، با دستور قاطع مقام قضایی و در اقدامی ضربتی دستگیر شد.


صراط:

 «وحید - ب»، یکی از افراد مخل امنیت عمومی و از اشرار معروف و خطرناک مشهد که سابقه شرارت های باندی متعددی دارد، با دستور قاطع مقام قضایی و در اقدامی ضربتی دستگیر شد.

به گزارش قدس آنلاین «وحید-ب» یکی از افراد شرور شهر، با تشکیل باندی در مناطق حاشیه ای شهر و بولوار طبرسی اقدام به عربده کشی، ایجاد رعب و وحشت کرده بود.

اقدامات تبهکار قداره به دست آن قدر هراس آفرین شده بود که حتی شاکیان هم از ترس انتقام جویی های «وحید - ب» از حضور در دستگاه قضایی و شکایت علیه وی، منصرف می شدند.

 

بنا بر این گزارش، پس از آنکه موضوع به دادسرای ناحیه ۴ مشهد منعکس شد، باتوجه به اهمیت ماجرا، قاضی سیدجواد حسینی معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد در امور جرایم خشن، پرونده را به صورت ویژه ای به شعبه ۴۰۹ ارجاع داد.

 

بر همین اساس بازپرس دشتبان تحقیقات قضایی مورد نیاز را به صورت دقیق روی پرونده انجام و سوابق شرارت های فرد قانون شکن را مورد بررسی قرار داد.

 

همزمان با تکمیل مستندات مورد نیاز از سوی دستگاه قضایی دستور بازداشت سرکرده باند شرارت «قداره کش ها» صادر و در اختیار مأموران کلانتری طبرسی شمالی قرار گرفت.
این دستور در حالی صادر شد که شرور معرف به نام «وحید-ب» در آخرین اقدام رعب آفرین، اعضای باند را فرا می خواند و در حالی که تمامی آن ها به شمشیر، قمه، چاقو و چماق مسلح بودند، سوار بر ۱۵ دستگاه موتور سیکلت، در حالی که سر و صورت خود را پوشانده بودند به قصد ایجاد مزاحمت برای شهروندان و نزاع، نیمه های شب در خیابان های فرعی بولوار طبرسی پرسه می زدند.

 

در حین انجام این قدرت نمایی و ایجاد رعب ووحشت، تیم گشتی پلیس متوجه ماجرا و به سرعت وارد عمل می شود. «وحید-ب» با دیدن مأموران از اعضای باند می خواهد متواری شوند، در حالی که پلیس چندین تیر هوایی برای دستگیری برخی از قمه به دستان شلیک کرد، موتور سواران با استفاده از تاریکی شب، از محل متواری شدند.
تحقیقات میدانی پلیس پس از ماجرای رژه قداره کش ها در خیابان های فرعی مشخص کرد، آن ها لحظاتی قبل در منطقه به یک سوپر مارکت حمله ور شده بودند و مالک مغازه را با وارد آوردن ضربات متعدد قمه و چاقو مجروح و از محل متواری شده بودند.
در حالی که لخته های خون سطح مغازه را پر کرده بود، مشخص شد فرد مصدوم که حال مساعدی نداشت، برای درمان به بیمارستان شهید هاشمی نژاد منتقل شده است.

 

پس از این اتفاق تعدادی از ساکنان منطقه با حضور در شعبه ۴۰۹ دادسرای مشهد از مقام قضایی خواستند عاملان این اقدام را شناسایی و دستگیر کنند.

 

بنا بر این گزارش، بازپرس پرونده خارج از نوبت به موضوع رسیدگی و تمرکز خود را روی ماجرا معطوف کرد. دستورات جدید صادر و از مأموران پلیس خواسته شد بدون وقفه تمامی امکانات خود را به کار بگیرند تا سرکرده باند دستگیر شود.
این گونه بود که پس از چند روز کار اطلاعاتی و نفوذ پوششی مأموران به داخل پاتوق های مشکوک، سرانجام شرور معروف نیمه های شب در شهرک رجایی در حالی شناسایی شد که در حال استراحت بود. متهم پس از هماهنگی با بازپرس دشتبان طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و حلقه فولادی دستبند قانون بر شرارت های «وحید- ب» پایان داد.
در بازرسی از محل اختفای شرور خطرناک و سرکرده باند «قداره کش ها»، یک عدد قمه و پنج دستگاه گوشی تلفن همراه مشکوک به سرقتی کشف شد. در این میان تعدادی از اعضای باند هم که در محل حضور داشتند، دستگیر شدند.

 

شرور معروف به سرعت پس از تشکیل پرونده انتظامی به شعبه ۴۰۹ دادسرا منتقل شد. در همین میان مشخص شد، عاملان شرارت شب حادثه یک جوان را در یکی از خیابان های فرعی مورد حمله قرار داده و گوشی تلفن همراه وی را سرقت، و پس از آن با لگد در خانه ای را می شکنند و او را داخل خانه می کشند. پس از این اقدام افراد شرور، دختر صاحبخانه را هم ربوده و همراه با مرد جوان به جاده سیمان منتقل و در محلی زندانی می کنند. اعضای باند پس از چند ساعت آن ها را در گوشه ای از شهر رها کردند. به همین واسطه مادر دختر ربوده شده با حضور در شعبه مدعی شد نیمه های شب، چند نفر در خانه را شکستند و در حالی که یک نفر را داخل خانه پرت کردند، پس از ضرب و شتم من، دخترم را با خود بردند. با توجه به گفته های مرد جوان و مادر دخترربوده شده، مقام قضایی دستور تحقیق بیشتر در این زمینه را صادر کرد.

 

در حالی که متهم با دستور قضایی راهی زندان شد تا تحقیقات تکمیلی در رابطه با کشف دیگر شرارت های احتمالی سرکرده باند به عمل آید، معلوم شد، اعضای باند چند روز قبل از این اقدام هم وارد یک باغ شخصی در محدوده بولوار طبرسی شده و مالکان باغ را که در حال توت خوردن بودند با شمشیر و قمه مجروح کرده و متواری می شوند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 68
چاپ خبر
منبع: صراط نیوز

کد خبر:1318832

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار