زاکانی: نشست‌های اخیر اصولگرایان با رئیسی انتخاباتی نیست

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1319021
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت که نشست‌های اخیر برخی اصولگرایان با سید ابراهیم رئیسی، انتخاباتی نیست.


صراط:

علیرضا زاکانی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بعضی اخبار درباره نشست های چهره های اصول گرا با حضور حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی گفت: اصل برگزاری نشست فعالان جریان اصولگرا با حضور حجت الاسلام رئیسی صحیح است و جزء وظایف کسانی است که نسبت به انقلاب و مردم احساس مسئولیت می کنند، اما اینکه در این نشست ها بحث انتخابات آینده مطرح می شود نادرست است.

به گزارش تسنیم وی با تاکید بر اینکه موضوع بحث در نشست های مذکور شرایط امروز کشور است، اظهار داشت: بحث ما در نشست ها چگونگی کمک به برون رفت از شرایط کنونی کشور است که دشمن در خلال آن تلاش می کند کام مردم را تلخ کند و نهایتاً آنان را از حاکمیت ناراضی سازد؛ بنابراین موضوعات نشست های فعالان اصولگرا که با حضور آقای رئیسی برگزار می شود شرایط امروز کشور و وظایفی است که مسئولان باید در قبال مشکلات معیشتی مردم انجام دهند.

وی تصریح کرد: آنان که می کوشند به این موضوع دامن بزنند که موضوع نشست های یاد شده انتخاباتی است در حقیقت آنچه در ذهن خودشان مرور می شود و برایشان اولویت دارد، گمانه زنی می کنند. در حقیقت اگر نشست فعالان اصولگرا در شرایط فعلی اقتصاد کشور برگزار نشود، باید این جریان را تخطئه کرد.

دبیرکل سابق جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی عنوان داشت: دغدغه نیرو های انقلابی کمک به مردم و مسئولان جهت عبور سرافرازانه نظام از این مقطع حساس است از این رو ما تاکنون در جلسات مان حرف انتخاباتی نزده ایم و آنچه از سوی برخی در این باره مطرح می شود. نادرست است.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 16
چاپ خبر
منبع: صراط نیوز

کد خبر:1319021

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار