۱۴ مرداد روحانی به مردم گزارش می‌دهد

منبع : فرارو کد خبر: 1327324
شهیندوخت ملاوردی اظهار کرد: همه وزارتخانه‌ها با نهاد حقوق شهروندی ارتباط خوبی دارند، در چارچوب منشور حقوق شهروندی از تمام وزارتخانه‌ها گزارش گرفته‌ایم و این گزارش را 14 مرداد منتشر خواهیم کرد.


۱۴ مرداد رییس جمهور به مردم در امور حقوق شهروندی گزارش می دهد

دستیار ویژه رییس جمهور خبر داد که رییس جمهور 14 مرداد گزارش های مربوط به منشور حقوق شهروندی را به مردم ارائه خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، شهیندوخت ملاوردی اظهار کرد: همه وزارتخانه ها با نهاد حقوق شهروندی ارتباط خوبی دارند، در چارچوب منشور حقوق شهروندی از تمام وزارتخانه ها گزارش گرفته ایم و این گزارش را 14 مرداد منتشر خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در گزارشی که به زودی منتشر می شود و افکار عمومی در جریان آن قرار خواهند گرفت کم کاری ها یا همکاری ها را طبقه بندی کرده و اعلام خواهیم کرد، در واقع رییس جمهور این آمار را به ملت گزارش می دهد.

ملاوردی تصریح کرد: دستیارهای ویژه استاندار و وزیر را هم در امور حقوق شهروندی تعیین کردیم، از این طریق ما برنامه های خودمان را پیش می بریم و خیلی هماهنگی های خوبی داریم.

وی در پایان گفت: با پیگیری های جدی که رییس جمهور در این حوزه انجام داده اند و ابلاغیه های صورت گرفته که در دسترس وزرا قرار دارد؛ گزارش گیری های لازم را انجام می دهیم و پیگیر امور هستیم تا برنامه هایی که به ما ابلاغ شده است به درستی اجرا شود.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 87
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1327324

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار