توضیح سازمان لیگ درباره ایجاد جایگاه "خانواده" در "آزادی"

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1381097
رییس کمیته مسابقه‌های سازمان لیگ می‌گوید باشگاه‌ها باید زودتر اقدام به ایجاد جایگاه ویژه برای حضور خانواده‌ها می‌کردند.


به گزارش افکارنیوز،

سعید فتاحی درباره ایجاد جایگاه های ویژه در ورزشگاه آزادی برای حضور خانواده ها توضیح داد: این یک اتفاق خوب است و در تمام دنیا مرسوم است و برای مثال جایگاهی برای حضور افراد زیر ۱۵ سال یا اقشار دیگر در نظر گرفته می شود. البته با توجه به این که امسال بلیت فروشی لیگ برتر به باشگاه ها سپرده شده است آن ها باید سازوکاری برای ایجاد چنین جایگاه هایی داشته باشند.

رییس کمیته مسابقه های سازمان لیگ افزود: باشگاه ها باید زودتر از این ها اقدام به ایجاد جایگاه های ویژه برای حضور پدران و فرزندان یا افراد زیر ۱۵ سال می کردند. باشگاه ها باید سازوکاری ایجاد کنند که تماشاگران بیش تری به ورزشگاه ها بیایند به این خاطر که پس از حق پخش تلویزیونی بیش ترین درآمد باشگاه ها از بلیت فروشی است. این سازوکار می تواند الکترونیکی کردن بلیت فروشی باشد که با انجام این کار، با توجه به این که هواداران باید مشخصات خودشان را در سامانه بلیت فروشی آپلود کنند، کار برای اختصاص جایگاهی برای خانواده ها راحت تر می شود.

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تمهیدات ویژه ای برای دیدار استقلال و پارس جنوبی که قرار است در ورزشگاه تختی جم برگزار شود دارند، گفت: سازمان لیگ قطعا برای این دیدار تمهیدات ویژه ای را خواهد داشت و قرار نیست اتفاقی در این بازی رخ دهد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 76
چاپ خبر
منبع:افکار نیوز

کد خبر:1381097

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار