چگونه تاریخچه جست‌وجو‌های اینستاگرام را پاک کنیم؟

منبع : برترین ها کد خبر: 1381227
در استفاده از برنامه اینستاگرام، پس از مدتی، ممکن است ده‌ها کلمه و نام و عبارت در تاریخچه جست‌وجوهای اینستاگرام ذخیره شده باشد و شما با تایپ یک حرف یا کلمه، فهرستی طولانی ظاهر شود که هم آزاردهنده باشد و هم نگرانی‌های حریم خصوصی و امنیتی برایتان بسازد.


وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: اینستاگرام آخرین کلمات جست وجو شده شما را نگه داری می کند تا در دفعات بعدی زودتر آن ها را تایپ و استفاده کنید.

اما پس از مدتی، ممکن است ده ها کلمه و نام و عبارت در تاریخچه جست وجوهای اینستاگرام ذخیره شده باشد و شما با تایپ یک حرف یا کلمه، فهرستی طولانی ظاهر شود که هم آزاردهنده باشد و هم نگرانی های حریم خصوصی و امنیتی برایتان بسازد.

چگونه تاریخچه جست وجو های اینستاگرام را پاک کنیم؟

تصور کنید در حالی که اینستاگرام روی گوشی شما باز است؛ فرد دیگری گوشی تان را گرفته و بخواهد از روی کنجکاوی ببیند بیشتر چه موضوعاتی را جست وجو کردید!

پاک کردن تاریخچه جست وجوهای اینستاگرام ابدا کار سخت یا زمان بری نیست و فقط چند ثانیه نیاز دارید تا در آیفون، اندروید و ویندوز برای همیشه از دست فهرست عبارات جست وجو شده قبلی رها شوید.

برای پاک سازی تاریخچه جست وجوهای خود در اینستاگرام مراحل زیر را طی کنید:

۱- در گوشی های اندرویدی یا آیفون، نرم افزار اینستاگرام را اجرا کرده و وارد بخش تنظیمات (Settings) شوید. در اندروید باید روی آیکون سه نقطه بالا سمت راست برنامه ضربه بزنید و در iOS باید روی گزینه چرخ دنده ضربه ای بزنید.

۲- صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا گزینه Search History را مشاهده کنید. روی آن ضربه بزنید:

چگونه تاریخچه جست وجو های اینستاگرام را پاک کنیم؟

۳- حالا گزینه Clear Search History را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید:

چگونه تاریخچه جست وجو های اینستاگرام را پاک کنیم؟

۴- برای اطمینان از تصمیم پاک سازی تاریخچه جست وجوی اینستاگرام از شما سوال می شود. گزینه Yes, I’m sure را انتخاب کنید:

چگونه تاریخچه جست وجو های اینستاگرام را پاک کنیم؟

حالا دیگر آن فهرست جست وجوها در بخش جست وجوی اینستاگرام ظاهر نمی شود ولی بدانید که اینستاگرام هنوز چند پیشنهاد به شما نشان خواهد داد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 58
چاپ خبر
منبع:برترین ها

کد خبر:1381227

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار