مزایای گل نخوردن پرسپولیس از نگاه برانکو

منبع : انتخاب کد خبر: 1382012
برانکو ایوانکوویچ درباره گل نخوردن تیمش در این سه بازی و اینکه پرسپولیس در این دو سال گذشته کم گل می خورد گفت: گل نخوردن یا کم گل خوردن به هر تیمی شخصیت می دهد. اگر گل نخورید می توانید امیدوار به گل زدن باشید و خوشبختانه ما این پتانسیل را داریم. وقتی یک تیم گل نمی خورد یعنی همه بازیکنان به وظیفه خود به خوبی عمل کرده اند. ما دو دروازه بان خوب و خط دفاعی قدرتمندی داریم.


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

برانکو معتقد است گل نخوردن یا کم گل خوردن به هر تیمی شخصیت می دهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ را می توان موفقترین مربی چهار سال گذشته لیگ برتر دانست. او هفته های پایانی لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوست و موفق شد در آن لیگ دربی را ببرد. در لیگ پانزدهم تنها به دلیل تفاضل کمتر نسبت به استقلال خوزستان قهرمان نشد و در دو فصل شانزدهم و هفدهم با اقتدار و چند هفته زودتر توانست به قهرمانی لیگ برتر برسد و پرسپولیس را هم به جمع چهار تیم لیگ قهرمانان آسیا ببرد. برانکو درباره اینکه چقدر امیدوار است موفقیت دو فصل گذشته را تکرار کند گفت:«خیلی امیدواریم. ما باید موفقیت و نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم و من این خواستن را در چشمان بازیکنانم می بینیم. ما سه بازی انجام دادیم و 7 امتیاز کسب کردیم و این نشانه خوبی است.»

او همچنین درباره گل نخوردن تیمش در این سه بازی و اینکه پرسپولیس در این دو سال گذشته کم گل می خورد گفت:« گل نخوردن یا کم گل خوردن به هر تیمی شخصیت می دهد. اگر گل نخورید می توانید امیدوار به گل زدن باشید و خوشبختانه ما این پتانسیل را داریم. وقتی یک تیم گل نمی خورد یعنی همه بازیکنان به وظیفه خود به خوبی عمل کرده اند. ما دو دروازه بان خوب و خط دفاعی قدرتمندی داریم.»

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 38
چاپ خبر
منبع:انتخاب

کد خبر:1382012

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار