والیبال ایران فینال برده را به قطر باخت

منبع : انتخاب کد خبر: 1382212
دیدار پایانی رقابت‌های والیبال جام کنفدراسیون‌های آسیا امروز (چهارشنبه) بین تیم‌های ایران و قطر برگزار شد که در پایان ملی‌پوشان جوان والیبال ایران در حالی که در دو ست نخست برابر حریف به پیروزی رسیدند و کم مانده بود تا به مدال طلای این مسابقات برسند اما قطری‌ها با بازگشتی طوفانی همانند دیدار برابر ژاپن این بار ایران را اسیر خود کردند و توانستند با پیروزی سه بر دو برابر ایران به عنوان قهرمانی دست یابند و ایران بازی برده را از دست داد.


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

تیم ملی والیبال ایران با شکست برابر قطر در عین ناباوری به عنوان نایب قهرمانی جام کنفدراسیون های آسیا دست یافت.

به گزارش ایسنا، دیدار پایانی رقابت های والیبال جام کنفدراسیون های آسیا امروز (چهارشنبه) بین تیم های ایران و قطر برگزار شد که در پایان ملی پوشان جوان والیبال ایران در حالی که در دو ست نخست برابر حریف به پیروزی رسیدند و کم مانده بود تا به مدال طلای این مسابقات برسند اما قطری ها با بازگشتی طوفانی همانند دیدار برابر ژاپن این بار ایران را اسیر خود کردند و توانستند با پیروزی سه بر دو برابر ایران به عنوان قهرمانی دست یابند و ایران بازی برده را از دست داد.

والیبالیست های ایران ست های بازی را با امتیازهای ۲۵-۲۳، ۲۵-۲۱، ۲۲-۲۵، ۱۸-۲۵ و ۱۰-۱۵ به قطر واگذار کردند. تیم ملی جوانان ایران با هدایت بهروز عطایی در این مسابقات جایگزین تیم ملی بزرگسالان شده بود.

قطر با هدایت سرمربی ایتالیایی خود و به عضویت داشتن چند بازیکن آفریقایی و اروپایی توانست تک تک حریفانش را در عین ناباوری شکست دهد و حتی در دیدار نیمه نهایی موفق شد ژاپن را نیز از پیش رو بردارد و راهی دیدار پایانی شود و با شکست ایران شگفتی سازی اش در این مسابقات را تکمیل کنند.

همچنین در دیدار رده بندی ژاپن موفق شد در حالی که دو ست نخست را به چین تایپه واگذار کرده بود، در پایان با حساب ۳ بر ۲ برابر میزبان به پیروزی برسد تا با ایستادن بر سکوی سوم، جام کنفدراسیون ها را دست خالی ترک نکند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 48
چاپ خبر
منبع:انتخاب

کد خبر:1382212

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار