نقش دو مجری مشهور در قرارداد‌های کی‌روش

منبع : فرارو کد خبر: 1382413
هنوز نمی‌توان هیچ دلیلی را از حضور این دو فرد در روند قرارداد‌های کی روش و سهم خواهی شان از مبلغ‌های واریز شده با فدراسیون و بانک سامان پیدا کرد! چرا که هیچ گونه ارتباطی را میان مجری‌های صدا و سیما و سرمربی تیم ملی نمی‌توان یافت، جز اتفاقات پشت پرده‌ای که بعد‌ها با افشا شدن آن موجب ایست قلبی فوتبال خواهد شد!


کارلوس کی روش بدون شک یکی از افراد کلیدی و تاریخی فوتبال ایران است که اثرات مثبت و یا گا ها منفی او بر روند و مسیر فوتبال کشورمان بعد ها با ماجرا هایی که از آن افشا خواهد شد، چون یک کتاب ممنوعه به چاپ خواهد رسید و همگان را دچار تحیر خواهد کرد!

به گزارش خبرورزشی کی روش در داخل کشور موافقان زیادی را همواره پیش روی خود دیده، اما نباید فراموش کرد که مخالفین وی نیز کم تعداد نیستند؛ برخی وی را ناجی بزرگ یوز ها و برخی او را بازیگر مستطیل سبز می خوانند! روش های پیشبردی او در معضلات و درگیری ها، تاریک ترین قسمت کارنامه اش خوانده می شود، چرا که دوستان کارلوس در عرض یک شب می توانند با نقدی کوتاه تبدیل به یک دشمن خونی شوند.

داغ ترین بحث در این روز ها تمدید قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال است؛ قراردادی که باز هم به دلیل پرداخت رقمی سنگین مورد نقد های بسیاری از افراد قرار دارد؛ اما هنگامی که متوجه رد پای دو مجری مشهور صدا و سیما در عقد قرارداد های او با فدراسیون فوتبال شوید، قطعا تمامی افکار گذشته خود را به دور خواهید ریخت و به دنبال سرنخ هایی دیگر از معمای کی روش و ارقام نجومی اش خواهید رفت.

دو زوج مشهور صدا و سیما که هردو از مجریان مشهور صدا و سیما و البته رادیو محسوب می شوند، بر اساس اطلاعات دقیق منابع موثق خبری نقشی ویژه را در قرارداد های کی روش با بانک سامان و در ادامه آن با فدراسیون بازی می کنند که در هر دوره مذاکره چیزی بالغ بر ۲۰ درصد مبالغ های توافق شده را به نرخ روز دلار دریافت خواهند کرد!

هنوز نمی توان هیچ دلیلی را از حضور این دو فرد در روند قرارداد های کی روش و سهم خواهی شان از مبلغ های واریز شده با فدراسیون و بانک سامان پیدا کرد! چرا که هیچ گونه ارتباطی را میان مجری های صدا و سیما و سرمربی تیم ملی نمی توان یافت، جز اتفاقات پشت پرده ای که بعد ها با افشا شدن آن موجب ایست قلبی فوتبال خواهد شد!

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 90
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1382413

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار