گرشاسبی: خبر توقیف اموالم دروغ است

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1382652
سرپرست باشگاه پرسپولیس خبر توقیف اموالش را تکذیب کرد.


آفتاب‌‌نیوز :
حمیدرضا گرشاسبی درباره بحث توقیف اموالش گفت: مثل اینکه باید منتظر باشیم در آستانه هریک از بازی‌های ما یک سری شایعه‌سازی‌ها و شیطنت‌ها اتفاق بیفتد. همانطور که قبل از این نیز تاکید داشتیم، هواداران این روزها باید بیش از هر زمانی هوشیار باشند و اجازه ندهند این قبیل اقدامات به پرسپولیس لطمه بزند.

وی ادامه داد: مطلبی  منتشر شده است مبنی بر اینکه اموال سرپرست باشگاه توقیف گردیده است. این خبر از اساس کذب محض است. مساله این بود که یکی از آژانس‌های هواپیمایی که از سال‌های قبل و پیش از حضور مدیران کنونی از باشگاه پرسپولیس طلبکار بوده است، اقدام به توقیف یکی از خودروهای باشگاه نمود.

سرپرست باشگاه اضافه کرد: اینکه پرسپولیس با بدهی‌های زیادی از گذشته روبه‌رو بوده است بر کسی پوشیده نیست. ما تلاش زیادی کرده‌ایم تا این تعهدات را به مقدار قابل توجه کاهش دهیم. از طرفی همه می‌دانند تا امروز با اقدامات انجام شده چه خطراتی از سر پرسپولیس گذشته است و این رویه همچنان ادامه دارد.

گرشاسبی افزود: مشکلاتی از این دست را هم تا زمانی که از طرف هواداران، امانتدار هستیم با توجه به سیاست‌ها و رهنمودهای اعلامی وزارت ورزش و جوانان و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در باشگاه حل و فصل خواهیم کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وی در پایان خاطر نشان کرد: از این ناحیه خطر و مشکل خاصی باشگاه را تهدید نمی‌کند و فقط از هواداران می‌خواهیم با حفظ هوشیاری و هوشمندی خود از پرسپولیس و سرخپوشان حمایت کنند.


loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 36
چاپ خبر
منبع:سایت خبری آفتاب

کد خبر:1382652

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار