شش کشته و زخمی در تیراندازی در کرمانشاه

منبع : فرارو کد خبر: 1382659


ایران آنلاین نوشت: عامل تیراندازی در یکی از روستاهای کرمانشاه در عملیات ویژه پلیس در دام قانون افتاد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که متهم است پس از تیراندازی باعث مرگ یک نفر شده بود با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه دستگیر شد.

محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت : به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک مورد تیر اندازی در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه، گروهی از ماموران به منظور رسیدگی به موضوع سریعا وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد که اعضای 2 خانواده به علت اختلافات شخصی با هم درگیر شده و کار به تیراندازی کشیده که طی آن 5 نفر از آن ها به همراه یک فرد رهگذر بود زخمی شده اند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: پس از انتقال مجروحین به بیمارستان، فرد رهگذر متاسفانه به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآور شد: با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری عوامل تیراندازی در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت و در نهایت با افزایش دامنه تحقیقات توانستند دو نفر از عوامل نزاع و تیراندازی را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی گفت: در بازجویی اولیه از متهمین دستگیر شده مشخص شد که عامل اصلی تیراندازی به همراه 3 نفر دیگر که دچار جراحت شده بودند جهت مداوا در بیمارستان حضور دارند، از همین رو ماموران با مراجعه به یکی از مراکز درمانی، وی را که جوانی 30 ساله است به همراه سایر عوامل اصلی، دستگیر کردند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: متهم به پلیس آگاهی استان جهت انجام تحقیقات بیشتر و مشخص شدن علت اصلی وقوع تیراندازی ها منتقل شد.

 

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 37
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1382659

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار