واکنش مهدی قائدی به مدل عجیب موی سرش در تیم فوتبال امید/خودشان مقصر بودند

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1382660
بازیکن تیم ملی فوتبال امید گفت: مقصر اصلی تیم بود که نگذاشتند برای آرایش مو از هتل بیرون برویم!


آفتاب‌‌نیوز :
 مهدی قائدی بازیکن تیم فوتبال امید ایران از روز حضور این تیم در اندونزی و بعد از انتشار عکسهایش، به خاطر مدل مو‌های عجیبش مورد انتقاد قرار گرفت.

قائدی در مورد نوع آرایش موی خود، گفت: داستان را که نمی‌شود توضیح داد، اما مقصر اصلی تیم بود که نگذاشتند برویم آرایشگاه و از هتل بیرون برویم، قانون است که ما بیرون نرویم و به همین دلیل مجبور شدیم در اتاق مو‌های خودمان را بزنیم!

وی در ادامه گفت: فقط یک ماشین بود؛ نه شانه‌ای، نه چیزی دیگر. نتوانستیم به موهایمان سایه بیندازیم (با خنده). مجبور شدیم کم کم بزنیم تا به بالا.

مهاجم تیم فوتبال امید در پاسخ به این سوال که حالا چرا این مدل مو را انتخاب کردی؟ گفت: گفتند کوتاه کن، آرایشگر فرستادند و روز صبح بازی آرایشگر اینطور زد و دست من هم نبود.

به گزارش مهر،وی در پاسخ به این سوال آرایشگر زد یا یکی از بازیکنان؟ گفت: نه، خب قبل از این زده بودم، اما اسم هم نمی‌توانم بیاورم. تقصیرکار خودم بودم. یعنی حوصله‌ام داشت سر می‌رفت و نمی‌دانستم باید چکار کنم. نمی‌توانستم راهکار پیدا کنم.

قائدی در پاسخ به این سوال که آیا نیمار الگوی تو است؟ گفت: در حدی که الگوی من است بله. من از همه الگوبرداری می‌کنم و سعی می‌کنم نکات مثبت را یاد بگیرم.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 43
چاپ خبر
منبع:سایت خبری آفتاب

کد خبر:1382660

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار