اخراج ۴ بسکتبالیست ژاپنی از دهکده بازی‌ها با اتهامات جنسی

منبع : انتخاب کد خبر: 1384580
۴ بازیکن تیم ملی بسکتبال ژاپن به دلیل مزاحمت و رابطه جنسی از سوی مسوولان کاروان ژاپن از دهکده بازی‌های آسیایی اخراج شدند. سایت ژاپنی mainichi در این باره نوشته است که دختران در خیابان‌های جاکارتا به این بسکتبالیست‌های ژاپنی پیشنهاد برقراری رابطه داده‌اند و در قبال این برقراری رابطه در هتلی در خارج از دهکده به این بازیکنان پول نیز پرداخت کرده‌اند.


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

۴ بازیکن تیم ملی بسکتبال ژاپن به دلیل مزاحمت و رابطه جنسی از سوی مسوولان کاروان ژاپن از دهکده بازی های آسیایی اخراج شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از scmp، تیم ملی بسکتبال ژاپن در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا خبر ساز شدند. ۴ بازیکن تیم ملی بسکتبال ژاپن که از برتری تیم شان برابر قطر خوشحال بودند به هتلی در خارج از دهکده بازی ها رفتند و در حالی که لباس رسمی تیم ملی بسکتبال ژاپن را بر تن داشتند به رفتارهای غیراخلاقی پرداخته اند.

سایت ژاپنی mainichi در این باره نوشته است که دختران در خیابان های جاکارتا به این بسکتبالیست های ژاپنی پیشنهاد برقراری رابطه داده اند و در قبال این برقراری رابطه در هتلی در خارج از دهکده به این بازیکنان پول نیز پرداخت کرده اند.

این بازیکنان بلافاصله با اعلام مسئولان بسکتبال تیم ملی ژاپن از این تیم ملی اخراج شدند.

مسئولان ژاپنی نام این بازیکنان را اعلام نکرده اند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 106
چاپ خبر
منبع:انتخاب

کد خبر:1384580

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار