مرد،همسر سابقش را کشت و در نامه ای برای او نوشت: کشتمت جون بعد از من با کسی دیگر ازدواج کردی

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1385075


آفتاب‌‌نیوز :
ساعت 3 بعدازظهر 28 مرداد مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از وقوع یک جنایت در خانه قدیمی دوطبقه‌ای خبر داد. به‌دنبال اعلام این خبر بازپرس جنایی پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه در خیابان صفا، تهران نو شدند.

آنها با ورود به محل با جسد زن 37 ساله در یکی از اتاق‌های طبقه دوم خانه قدیمی مواجه شدند. شال زرد رنگ زن جوان دور گردنش پیچیده شده بود و کبودی‌های روی گردن حکایت از خفگی داشت.

شواهد نشان می‌داد قاتل قبل از قتل موهای سر زن را کوتاه کرده است.در ادامه بررسی‌ها مشخص شد این خانه اجاره‌ای متعلق به مردی به نام کامران است که شوهر سابق مقتول بوده است. مقتول- میترا- 12 سال قبل با کامران ازدواج کرده اما به خاطر اختلافات خانوادگی پس از 10 سال زندگی مشترک از همسرش جدا شده و به همراه دختر و پسرش زندگی می‌کردند.

همچنین  مشخص شد که میترا 6 ماه قبل با مرد دیگری ازدواج کرده است اما در این مدت هر چند وقت یکبار بچه‌ها را به خانه شوهر سابقش برده تا با پدرشان ملاقات کنند. روز حادثه نیز برای آخرین بار پسرش را به دیدن پدرش برده که این اتفاق رخ داده و زن جوان کشته شده است.

در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به تحقیق از برادر کامران پرداختند، مرد جوانی که موضوع را به پلیس گزارش کرده بود. او گفت: ساعتی قبل زنگ خانه‌مان را زدند. در را که باز کردم پسر 6 ساله برادرم بود. او به من گفت که امروز برای دیدن پدرش به خانه او که در همان محله ما هست آمده است اما وقتی او داخل یکی از اتاق‌ها بوده، سر و صدایی می‌شنود بعد هم پدرش او را از خانه بیرون می‌آورد. برادرزاده‌ام هنگام خارج شدن از خانه جسد مادرش را دیده بود. او به من گفت که پدرش، مادرش را کشته است و بعد از رساندن او به خانه ما، رفته است. هنوز در شوک حرف‌های برادرزاده‌ام بودم که زنگ تلفن همراهم به صدا درآمد و برادرم گفت که همسرش را به قتل رسانده است. فوراً خودم را به خانه برادرم رساندم، در خانه باز بود و با ورود به خانه با جسد زن سابق برادرم مواجه شدم.

در ادامه بررسی‌ها نامه‌ای کنار جسد زن جوان پیدا شد. نامه‌ای که متهم فراری آن را نوشته بود. مضمون نامه این بود: «خیلی دوستت داشتم تو نباید ازدواج می‌کردی به همین خاطر این کار را انجام دادم. با کفن سفید بیا، منتظرتم.»

به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران ردیابی‌ها برای شناسایی قاتل فراری ادامه دارد.

منبع: ایران
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 32
چاپ خبر
منبع:سایت خبری آفتاب

کد خبر:1385075

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار