واکنش حساب نواب صفوی به عهدشکنی ترامپ در برجام

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ترامپ برجام را تاکنون نخوانده چون شومن و بازیگر است و در واقع می‌خواهد با عهدشکنی در برجام خودش را نشان بدهد.


واکنش حساب نواب صفوی به عهدشکنی ترامپ در برجامبه گزارش گروه وبگردی 20:30؛  همزمان با عید سعید غدیر خم شبکه‌های سیما با برنامه‌های شادی میزبان هنرمندان بسیاری بودند اما علی ضیاء در برنامه چشم روشنی شبکه یک با حسام نواب صفوی گفتگویی انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

علی ضیاء در سوال ابتدایی از نواب صفوی پرسید شما  بازیگر بهتری هستید یا وکیل خوب؟ که نواب صفوی در پاسخ گفت: من نمی‌توانم راجع به این پاسخی بدهم اما به هر حال فکر می‌کنم پیانیست خوبی هستم؛ چراکه پیانو اولین چیزی بود که با آن کار کردم.

وی افزود: تحصیلات دانشگاهی در رشته سینما و حقوق دارم و اکنون وکیل پایه یک دادگستری هستم.

ضیاء درباره پرونده‌هایی که این بازیگر وکالت می‌کند، سوال کرد که  او پاسخ داد: بیشتر پرونده‌های جنجالی، سنگین و قصور پزشکی را قبول می‌کنم.

این مجری  با توجه به حقوقدان بودن نواب صفوی درباره عهد شکنی ترامپ رئیس جمهور آمریکا بیان کرد: به عنوان حقوقدان اگر نظرم را بخواهم بگویم  ترامپ زبان خاص خود را دارد و به قول معروف، ایشان برجام را تاکنون نخوانده است؛ چون شومن و بازیگر است. در واقع می‌خواهد خودش را نشان بدهد. زبان او حقوقی نیست و عهد شکنی کرده است.

بازیگر سریال کیف انگلیسی در ادامه صحبت‌هایش در خصوص نقش آفرینی در سریال‌های تاریخی عنوان کرد: با احترام به سریال‌های معاصر در تلویزیون حدود ۹ سریال تاریخی بازی کردم.

نواب صفوی درباره تاثیر صحبت‌های عزت الله انتظامی در ورود به دانشکده هنر بیان کرد: زمانی میخواستم به دانشکده هنر بروم و رشته سینما را بخوانم اما به دلیل اینکه پدرم قاضی بود می‌گفت باید رشته حقوق بخوانم. البته به دلایلی گرایش به هنر داشتم و عموی من که شاعر و ترانه سراست مرحوم عزت الله انتظامی را به خانه ما دعوت کرد و با پدرم صحبت کردند تا ایشان راضی شد.

این بازیگر پیرامون پول دادن برخی از بازیگران برای ورود به عرصه هنر گفت: متاسفانه این موضوع وجود دارد اما با پول شما شاید یک فیلم بازی کنید اما ماندگار نمی‌شوید و مخاطب را به سینما نمی‌آورید؛  از این رو تحصیلات آکادمیک بسیار مهم است.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 65
چاپ خبر
منبع:سایت خبری وبگردی ۲۰:۳۰

کد خبر:1389850

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار