اینستاگرام به‌زودی اجازه تگ کردن دوستان در ویدئوها را می‌دهد

منبع : برترین ها کد خبر: 1395659
اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که بی‌شک همه ما کاربران را ذوق‌زده خواهد کرد. سال‌ها است این اپلیکیشن شبکه اجتماعی امکان تگ کردن دوستان در عکس‌ها را می‌دهد، ولی در ویدیو‌ها تگ‌گذاری میسر نبود. حالا خبر رسیده برخی از کاربران اینستاگرام می‌توانند دوستان‌شان را در ویدیو‌ها تگ‌گذاری کنند.


وب سایت 1 پزشک: اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که بی شک همه ما کاربران را ذوق زده خواهد کرد.

سال ها است این اپلیکیشن شبکه اجتماعی امکان تگ کردن دوستان در عکس ها را می دهد ولی در ویدیوها تگ گذاری میسر نبود. حالا خبر رسیده برخی از کاربران اینستاگرام می توانند دوستان شان را در ویدیوها تگ گذاری کنند.

اینستاگرام به زودی اجازه تگ کردن دوستان در ویدئوها را می دهد

البته، روش تگ گذاری در ویدیو متفاوت از عکس ها است. یک کلید در پایین سمت چپ ویدیو ظاهر شده که شامل فهرستی از دوستانی است که تگ شده اند. به این معنی که برای مشاهده تک ها باید وارد صفحه جداگانه ای شوید.

بنابراین، به نظر نمی رسد همانند عکس ها بتوان دوستان را روی عکس خودشان تگ کرد ولی چون یک ویژگی در حال آزمایش است؛ امکان تغییر روال آن وجود دارد.

اینستاگرام به سایت تک کرانچ گفته است فعلا در حال آزمایش این ویژگی هستند و تعداد کمی از کاربران به طور تصادفی امکان تگ کردن دوستان شان را در ویدیوها دارند.

اینستاگرام به زودی اجازه تگ کردن دوستان در ویدئوها را می دهد

اینستاگرام می گوید فعلا تگ های ویدیو فقط در اپلیکیشن موبایل قابل مشاهده هستند و در نسخه تحت وب این ویژگی پیاده سازی نشده است.

۵ سال انتظار برای یک ویژگی

کاربران از سال ۲۰۱۳ می توانند روی اینستاگرام ویدیو آپلود و منتشر کنند. زمان زیادی است کاربران منتظر افزوده شدن این قابلیت هستند و به نظر می رسد سرانجام پس از ۵ سال، تگ دوستان روی ویدیوها میسر می شود.

اینستاگرام در ماه های اخیر تمرکز زیادی روی قابلیت های ویدیویی داشته و پلتفرم IGTV یک نمونه از این تلاش ها است. این شبکه اجتماعی به خوبی جایگاه و ترافیک ویدیو در میان کاربران و اینترنت را درک کرده است و می داند این روزها عکس ها ارزش کمتری نسبت به ویدیوها پیدا کردند.

تگ کردن دوستان در ویدیوها می تواند بازدیدها و مشارکت بیشتر کاربران در این پلتفرم را به همراه داشته باشد. این دقیقا چیزی است که اینستاگرام به دنبال اش بوده و باید سال ها پیش پیاده سازی می کرد.

هنوز درباره زمان انتشار عمومی این ویژگی ارزشمند اینستاگرام هیچ اطلاعاتی درز نکرده است ولی پیش بینی می شود به زودی تمام کاربران بتوانند ویدیوهایی با تگ دوستان ارسال کنند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 32
چاپ خبر
منبع:برترین ها

کد خبر:1395659

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار