تعداد زنانی که سخنگوی نتانیاهو را به تجاوز جنسی متهم کردند، به ۱۴ نفر رسید

منبع : انتخاب کد خبر: 1396624
بعد از انتشار خبر آزار جنسی «جولیا سالازار» نامزد انتخابات سنای ایالتی نیویورک توسط سخنگوی نخست‌وزیر اسرائیل، خبر‌ها حاکی از آن است که او حداقل ۱۳ زن دیگر را هم مورد آزار جنسی قرار داده است.


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شبکه خبری اسکای نیوز عربی به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش داد' دیفید کیس' سخنگوی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل اتهام تجاوز جنسی به ۱۴ زن، مجبور به ترک پست خود شد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، یک رسانه صهیونیستی فاش کرد که 'جولیا سالازار' نامزد انتخابات سنای ایالتی نیویورک و ۱۳ زن دیگر از جمله خبرنگار روزنامه آمریکایی 'وال استریت ژورنال' سخنگوی نخست وزیر این رژیم را به آزار جنسی متهم کردند.
بعد از انتشار خبر آزار جنسی «جولیا سالازار» نامزد انتخابات سنای ایالتی نیویورک توسط سخنگوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی، خبر ها حاکی از آن است که او حداقل ۱۳ زن دیگر را هم مورد آزار جنسی قرار داده است.
سالازار دختر ۲۷ ساله و نامزد انتخابات مجلس سنای ایالتی نیویورک روز گذشته از آزار جنسی خود توسط یکی از سخنگویان نتانیاهو خبر داد. به گفته وی، کیس ۵ سال قبل او را مورد آزار جنسی قرار داده است.
سالازار نخستین بار این اتهام ها را در سال ۲۰۱۶ علیه سخنگوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطرح کرد. در آن زمان او در پیامی که در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد، گفته بود در سال ۲۰۱۳ در آپارتمان کیس در نیویورک مورد آزار جنسی قرار گرفته است. این اتهام ها در سال ۲۰۱۶ در رسانه های رژیم صهیونیستی مطرح شد، اما در آن زمان به هویت سالازار اشاره نشد.
روزنامه صهیونیستی 'تایمز اسرائیل' به نقل از رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که سخنگوی نتانیاهو تمامی اتهام های مطرح شده از سوی 'سالازار' را رد و اعلام کرده است در ملاقات آن ها هیچ اجباری وجود نداشته است. پس از آنکه وب سایت 'دیلی کالر' در تماس با 'سالازار ' برای علنی کردن این اتهام ها او را تحت فشار قرار داد، وی مجبور به طرح این موضوع در رسانه ها شد.
روزنامه صهیونیستی 'تایمز اسرائیل' گزارش داد که حداقل ۱۴ زن با آزار جنسی سخنگوی نتانیاهو روبه رو شده اند و از میان آن ها دو نفر از جمله سالازار و 'شیندی رایس' خبرنگار روزنامه آمریکایی'وال استریت ژورنال' این موضوع را علنی کرده اند.
رایس در یک توئیت اعلام کرده که سخنگوی نتانیاهو، او را نیز مورد آزار جنسی قرار داده است.
روزنامه صهیونیستی 'تایمز اسرائیل' گزارش داد: در مجموع ۱۴ زن ِیِس سخنگوی نتانیاهو را به رفتار نامناسب نسبت به خودشان و دیگر زنان متهم کرده اند.
طبق این گزارش، 'کیس' دو ایمیل عذرخواهی به زنانی که مورد آزار جنسی قرار داده، ارسال کرده است ایمیل هایی که به رویت روزنامه صهیونیستی'تایمز اسرائیل' رسیده است.
سخنگوی نتانیاهو در واکنش به خبر این رسانه صهیونیستی باز هم موضوع آزار جنسی را تکذیب کرد و گفت::این اتهام ها کاملا گمراه کننده بوده و بسیاری از آن ها کاملا نادرست است.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 23
چاپ خبر
منبع:انتخاب

کد خبر:1396624

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار