آموزش خدمات بانکداری‌ الکترونیک در شبکه سیمای بانک‌ پاسارگاد

منبع : انتخاب کد خبر: 1398065
از طریق شبکه سیمای پاسارگاد، می‌توان محتوای مورد نظر اعم از متنی و تصویری را به صورت یکپارچه و هماهنگ در کلیه‌ی ال‌سی‌دی‌ها، پخش کرد و پیام‌های مختلف آموزشی، تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی و ... را به اطلاع همکاران و مشتریان رساند.


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بانک پاسارگاد در راستای نهادینه سازی فرهنگ بهره مندی از بانکداری الکترونیک و افزایش آگاهی هم میهنان جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو، طریقه استفاده از این خدمات را از سیمای داخلی پاسارگاد به مشتریان آموزش می دهد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی این بانک ضمن اعلام این خبر گفت: از سال 1387، شعبه های بانک پاسارگاد، برخی از واحدهای ستادی و شرکت های گروه مالی پاسارگاد، مجهز به تجهیزاتی شده اند که تحت عنوان شبکه سیمای پاسارگاد، امکان مدیریت محتوا به صورت متمرکز را فراهم کرده است.

وی ادامه داد: از طریق شبکه سیمای پاسارگاد، می توان محتوای مورد نظر اعم از متنی و تصویری را به صورت یکپارچه و هماهنگ در کلیه ی ال سی دی ها، پخش کرد و پیام های مختلف آموزشی، تبلیغاتی، اطلاع رسانی و ... را به اطلاع همکاران و مشتریان رساند.

رفیعی در پایان خاطرنشان کرد: بانک پاسارگاد به عنوان یک بانک سبز، علاوه بر آموزش بانکداری الکترونیک در سیمای داخلی پاسارگاد، برای مشتریان و سازمان هایی که اعلام آمادگی کنند، به صورت رایگان دوره های آموزشی برگزار می کند و این اقدام همچنان در این بانک در حال پیگیری است؛ چراکه بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک گامی اساسی در راستای حفظ محیط زیست و صرفه جویی در وقت و هزینه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت بانک به آدرس www.bpi.ir مراجعه کرده و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سامانه ارتباط با مشتریان در سایت این بانک ارتباط برقرار کنید.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 27
چاپ خبر
منبع:انتخاب

کد خبر:1398065

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار