کشف 125 تن مواد اولیه پتروشیمی در اردبیل

منبع : فرارو کد خبر: 1398152
حسن قبادی عصر امروز در جمع خبرنگاران در شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) پنج کامیون مواد اولیه پلی اتیلن در گمرک بیله‌سوار کشف و ضبط شد.


فرماندار بیله سوار (اردبیل) گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) پنج کامیون مواد اولیه پلی اتیلن در گمرک بیله سوار کشف و ضبط شد.

به گزارش تسنیم، حسن قبادی عصر امروز در جمع خبرنگاران در شهرستان بیله سوار اظهار داشت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) پنج کامیون مواد اولیه پلی اتیلن در گمرک بیله سوار کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به این که ارزش مواد کشف شده میلیارد ریال است بیان کرد: با اقدامات و پیگیری های انجام یافته این مسئله محرز شد که این متخلفان قصد خروج از کشور داشتند که با تلاش های انجام یافته مواد کشف شده به مقدار 125 تن مواد اولیه پتروشیمی بود که این کالاها جزو کالاهای ممنوع بوده است.

فرماندار بیله سوار گفت: سربازان امام زمان(عج) به همراه نیروهای نظامی و انتظامی نقش بسیار مهمی در تامین امنیت و آسایش در بین مردم دارند که در این زمینه با تلاش و اقدامات انجام یافته اجازه هیچ فرصتی به دشمنان و متخلفان داده نمی شود.

قبادی تصریح کرد: تلاش بر این است که از تخلفات و احتکار کالا برای ایجاد ثبات بازار اقدامات مناسبی انجام دهیم که تمامی این اقدامات می تواند ما را در تامین امنیت و آرامش در منطقه رهنمون شود که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت است.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 33
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1398152

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار