پیشنهاد غیرعادی رستوران‌های فرانسوی به خاطر بوفون

منبع : فرارو کد خبر: 1398867
آن‌ها در طول این رقابت‌ها اعلام کردند در قبال هر پیروزی تیم ملی فوتبال ایتالیا یک وعده ناهار رایگان به مشتریان خود خواهند داد! این در حالی بود که تیم ملی فوتبال ایتالیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور نداشت.


پیشنهاد غیرعادی رستوران های فرانسوی به خاطر بوفوندو رستوران فرانسوی پیشنهاد غیرعادی در قبال گلزنی دروازه بان ایتالیایی تیم فوتبال پاری سن ژرمن داده اند.

به گزارش خبرورزشی، ۲ رستوران واقع در شهر پاریس پیشنهادی را مطرح کردند که بعید به نظر می رسد با استقبال هواداران فوتبال مواجه شود.

این رستوران ها اعلام کردند در قبال هربار گلزنی جان لوئیجی بوفون، دروازه بان تیم فوتبال پاری سن ژرمن پیتزا های رایگان را به مشتریان خود ارائه خواهند کرد! این پیشنهاد در حالی مطرح شده است که جان لوئیجی بوفون در طول تمام دوران فوتبالش در ۸۷۹ بازی فقط یک گل به ثمر رساند.

بر اساس گزارش روزنامه فرانسوی، رستوران های پیشنهاد دهنده ارائه پیتزای رایگان به مشتریان خود در قبال گلزنی جان لوئیجی بوفون، دروازه بان ایتالیایی پارس سن ژرمن در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز ایده سرگرم کننده ای داده بودند.

آن ها در طول این رقابت ها اعلام کردند در قبال هر پیروزی تیم ملی فوتبال ایتالیا یک وعده ناهار رایگان به مشتریان خود خواهند داد! این در حالی بود که تیم ملی فوتبال ایتالیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور نداشت.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 58
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1398867

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار