رمزگشایی از پست فارسی خواننده مشهور آمریکایی

منبع : فرارو کد خبر: 1398869
حتی برخی به زبان انگلیسی درباره زبان فارسی و قدمت و قدرت آن نوشتند. برای نمونه یکی از آن‌ها نوشته است:‌ «فارسی زبانی زیبا و قدیمی است. فردوسی، مولوی، حافظ و سعدی ایرانی هستند.»


کانیه وست خواننده سرشناس آمریکایی در آخرین پست اینستاگرامی خود با یک جمله فارسی «ما عشق داریم» خبر ساز شد. از قرار او این پست را در پاسخ به تقاضای کاربران ایرانی اینستاگرام منتشر کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، ماجرای پست اینستاگرامی کانیه وست از کمپین «We Got Love» شروع شد. در یکی از این پست های تبلیغاتی کانیه وست، جمله ای را به زبان های مختلف منتشر کرده است که در میان آن ها اثری از زبان فارسی نیست. این همان کمپینی است که کمپانی آدیداس نیز از آن برای رونمایی از محصول جدیدش از آن استفاده کرده است.

رمزگشایی از پست فارسی خواننده مشهور آمریکایی

به نظر می رسد که کاربران فارسی زبان اینستاگرام چندان از این امر راضی نبودند و اعتراض خود را در قالب کامنت هایی با متن «ما عشق داریم» در اینستاگرام منتشر کردند. حتی برخی به زبان انگلیسی درباره زبان فارسی و قدمت و قدرت آن نوشتند. برای نمونه یکی از آن ها نوشته است: «فارسی زبانی زیبا و قدیمی است. فردوسی، مولوی، حافظ و سعدی ایرانی هستند.»

رمزگشایی از پست فارسی خواننده مشهور آمریکایی

به نظر می رسد که ریشه جمله «ما عشق داریم» هم به پست تبلیغاتی اینستاگرام شرکت آدیداس برمی گردد که در توضیح پست تبلیغاتی محصول جدید خود «We Got Love» را به کار برده است و کاربران آن را به شکل «ما عشق داریم» به فارسی ترجمه کرده و اینگونه از آن ها خواسته اند که فارسی را هم به متن خود اضافه کنند.

به هر روی به نظر می رسد که حضور گسترده کاربران فارسی زبان اینستاگرام تاثیرگذار بوده و کانیه وست در پاسخ به خواسته آن ها پست «ما عشق داریم» را منتشر کرده است.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 107
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1398869

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار