پیام اسد به پوتین: کشته شدن نظامیان روس نتیجه گستاخی و عربده کشی اسرائیل است

منبع : انتخاب کد خبر: 1398902
«بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه در پیامی به «ولادیمیر پوتین» همتای روس خود، کشته شدن نظامیان روسیه در جریان حمله به هواپیمای این کشور را تسلیت گفت و آن را نتیجه گستاخی اسرائیل دانست. اسد افزود: ما اعتماد کامل داریم که چنین حوادث فاجعه بار و دردناکی، نه شما و نه ما را از ادامه راه مبارزه با تروریسم متوقف نمی‌کند؛ راهی که در آن خون نظامیان ما و نظامیان قهرمان شما با هم درآمیخته است و آخرین آن شهدای هواپیمای ایل ۲۰ بودند.


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه در پیامی به «ولادیمیر پوتین» همتای روس خود، کشته شدن نظامیان روسیه در جریان حمله به هواپیمای این کشور را تسلیت گفت و آن را نتیجه گستاخی اسرائیل دانست.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه، اسد روز چهارشنبه در این پیام از طرف خود و ملت سوریه به ملت روسیه، حادثه سقوط هواپیمای نظامی ایل-۲۰ این کشور در آب های مدیترانه را که به کشته شدن ۱۵ نظامی روس انجامید، تسلیت گفت.
اسد نظامیان کشته شده روس را قهرمانانی توصیف کرد که در کنار دیگر نظامیان روسیه در حال انجام وظایف خود در مبارزه با تروریسم در سوریه بودند.
در این پیام آمده است: این حادثه نتیجه گستاخی و عربده کشی همیشگی اسرائیلی هاست که همواره برای دستیابی به اهداف َپست خود و تجاوزاتش به منطقه ما از کثیف ترین ابزار ها استفاده می کند.
اسد افزود: ما اعتماد کامل داریم که چنین حوادث فاجعه بار و دردناکی، نه شما و نه ما را از ادامه راه مبارزه با تروریسم متوقف نمی کند؛ راهی که در آن خون نظامیان ما و نظامیان قهرمان شما با هم درآمیخته است و آخرین آن شهدای هواپیمای ایل ۲۰ بودند.
بر اساس اعلام روسیه، یک فروند هواپیمای ایل-۲۰ این کشور بامداد سه شنبه در سوریه سرنگون شد.
هواپیما در ۲۷ کیلومتری ساحل منطقه بانیاس در استان لاذقیه سوریه در دریای مدیترانه سقوط کرد و ۱۵ نظامی روسیه کشته شدند.
روسیه، رژیم صهیونیستی را مسئول سرنگونی این هواپیما دانست.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 29
چاپ خبر
منبع:انتخاب

کد خبر:1398902

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار