روایت نماینده ولی فقیه از حادثه امروز اهواز

منبع : فرارو کد خبر: 1399824
نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان: هرکسی بوده، جریانی است که باتوجه به وسعت ابعاد آن "داخلی" نیست و ریشه خارجی داشته و با حمایت عربستان سعودی، صهیونیست و آمریکا این اتفاق صورت گرفته است. جریانی است که از قبل بررسی کرده و اطلاعات دقیقی داشته و باتوجه به حجم آتش و کار صورت گرفته خود را برای این حادثه کاملاً آماده کرده بودند.


نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در تشریح حادثه تروریستی امروز اهواز گفت: هدف اصلی تروریست ها، مردم بی گناه و سپس جایگاه مقامات و مسئولان بود.

به گزارش تسنیم، آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری با اشاره به حادثه تروریستی امروز در رژه نیروهای مسلح اهواز، اظهار داشت: تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی براینکه مرتکبین این جنایت هولناک چه کسی بوده، به دست نیامده اما یک گروهک تروریستی مزدور مسئولیت آن را پذیرفته است.

وی ادامه داد: هرکسی بوده، جریانی است که باتوجه به وسعت ابعاد آن "داخلی" نیست و ریشه خارجی داشته و با حمایت عربستان سعودی، صهیونیست و آمریکا این اتفاق صورت گرفته است. جریانی است که از قبل بررسی کرده و اطلاعات دقیقی داشته و باتوجه به حجم آتش و کار صورت گرفته خود را برای این حادثه کاملاً آماده کرده بودند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان افزود: این کار صورت گرفته از یک گروه ترویستی کوچک و بی ریشه قابل عمل نبود؛ احتیاج است که بررسی های بسیاری صورت گیرد. بنده در جنگ حضور داشتم و کاملاً آماده بودم و امروز نیز که این اتفاق افتاد، صحنه جنگ تداعی شد چراکه در محاصره واقع شدیم.

موسویا جزایری فزود: هدف اصلی تروریست ها، مردم بی گناه و سپس جایگاه مقامات و مسئولان بود. این حادثه جنایت بزرگی بود که مرتکب شدند. در واقع این ها به دنبال انتقام از جمهوری اسلامی ایران بودند چراکه ایران در نبرد با تروریست ها موفق بوده و خواستند از این طریق اقدام و انتقامی بگیرند درحالی که باید بدانند کور خوانده اند و یقینا این قضیه به ضرر آنها می شود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: بنده در جایگاه ماندم و آخرین نفری بودم که از جایگاه خارج شدم؛ به کوری دشمنان هستیم و از انقلاب حراست خواهیم کرد و آرزوی ما شهادت است و امروز نیز تعجب کردم که چراکه نصیب ما نشد. اتفاق امروز را محکوم می کنیم و باید دستگاه های ذیربط تلاش خود را برای شناسایی این جریان انجام دهند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 19
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1399824

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار