وزیر بهداشت: مردم نگران تامین شیر خشک نباشند

منبع : صبحانه آنلاین کد خبر: 1401349
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تامین ارز دولتی برای مواد اولیه و فعال شدن واحدهای داخلی در تامین شیر خشک مورد نیاز کشور هیچ مشکلی نداریم.


به گزارش صبحانه،سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از یک واحد بزرگ تولید شیر خشک در استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز برای اطمینان دادن به والدین و خانواده هایی که نوزاد شیرخوار دارند از واحدهای تولید شیرخشک در کشور بازدید کردیم تا مطمئن شویم در تامین این محصول مشکلی نباشد.

وی افزود: خوشبختانه تحت لیسانس بهتربن کمپانی های جهانی تولید شیرخشک قزوین انجام می شود و مواد اولیه و هم شیرخشک به میزان کافی داریم و نگرانی در این خصوص نداریم.

وزیر بهداشت یادآور شد: مردم نگران نباشند قیمت شیرخشک در کشور ثابت است و نباید خرید بیش از حد داشته باشند تا محصول خراب شود.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: ما با اطمینان می گوئیم واحدهای داخلی قادر به تامین شیرخشک کشور هستند چون بازارهای منطقه هم در دست ما هست با رفع مشکلات و موانع مسیر اطمینان ما بیشتر شده است که همه نیازها تامین شود.

وی یادآور شد: کسانی که قاچاق یا احتکار کنند آسیب خواهند دید، انبارها پر است البته شاید در گذشته در گمرک کوتاهی داشتیم که امروز حل شد و تا پایان سال ۹۸ در تامین و توزیع شیر خشک هیچ مشکلی نداریم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: یک مقدار در توزیع شیرخشک رژیمی مشکل داشتیم و چون سهمیه بود برخی نگران شدند اما آن را هم برطرف کرده ایم.

منبع: مهر
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 39
چاپ خبر
منبع: صبحانه آنلاین

کد خبر:1401349

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار