مایکروسافت دیگر از برنامه محبوبش پشتیبانی نمی‌کند

منبع : تابناک کد خبر: 1414501
مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که از ماه نوامبر سال جاری میلادی دیگر قصد ندارد اپلیکیشن اسکایپ کلاسیک را به‌روزرسانی کند.


مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که از ماه نوامبر سال جاری میلادی دیگر قصد ندارد اپلیکیشن اسکایپ کلاسیک را به روزرسانی کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت تک کرانچ، مدتی پیش بود که شرکت مایکروسافت تحت تاثیر بازخورد و واکنش های منفی و اعتراض کاربران تصمیم گرفت که توقف پشتیبانی از اپلیکیشن اسکایپ کلاسیک را به زمانی دورتر موکول کند اما حالا با گذشت تقریبا یک ماه از آن ماجرا، به نظر می رسد که عزم خود را برای عدم پشتیبانی از این برنامه جزم کرده و  روز گذشته اعلام کرد از ماه نوامبر سال جاری (آبان ماه) دیگر برای اسکایپ کلاسیک نسخه ۷ به روزرسانی منتشر نخواهد کرد و به عبارتی دیگر، پشتیبانی از آن را متوقف خواهد کرد.

این شرکت همچنین عنوان کرده است که در روزهای اول و پانزده نوامبر به ترتیب پشتیبانی خود را از نسخه های دسکتاپ، گوشی و تبلت برنامه اسکایپ ۷ پایان خواهند داد.

با اینکه خیل عظیمی از کاربران از این تصمیم مایکروسافت ناراضی بوده و اعتراضات شدیدی را به گوش این شرکت رسانده اند، حالا مایکروسافت نیز در واکنش به آن ها خاطرنشان کرده است که به خواسته کاربران و علاقمندان به این برنامه پاسخ خواهد داد.

مایکروسافت با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است که ما همچنان برروی افزودن قابلیت های درخواستی کاربرانمان ادامه خواهیم داد تا آن ها بتوانند از تمامی ویژگی های موردنظر خود بهره مند شوند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 8
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1414501

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار