افزایش قیمت نان نداریم

منبع : تابناک کد خبر: 1414515
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال جاری هیچ گونه افزایش قیمت نان نداریم و در صورت مشاهده با متخلفین برخورد می شود.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال جاری هیچ گونه افزایش قیمت نان نداریم و در صورت مشاهده با متخلفین برخورد می شود.

به گزارش میزان، حسن یونسی سیلکی در جمع خبرنگاران در خصوص افزایش قیمت نان اظهار کرد: هیچ گونه افزایشی برای قیمت نان در سال جاری اعلام نشده و قیمت قبلی مصوبه ابلاغی قابل اجرا است و فروش بیشتر از قیمت مصوب توسط نانوایان تخلف است.

وزیر صنعت درباره قیمت لبنیات هم گفت: در این باره به طور مفصل در ستاد تنظیم بازار بحث شد و مقرر شد کارگروه حرفه ای تشکیل شود، اما اکنون افزایش قیمتی نداشتیم و در کنار آن برخی از تولیدکنندگان مدعی هستند شیر کافی برای عرضه در بازار وجود ندارد.
 
وی درباره توزیع کالا های احتکار شده افزود: کالا های احتکار شده باید در یک چارچوبی برای آن تصمیم گیری شود و روندی که کالا های احتکار طی می کنند نیازمند هماهنگی برای عرضه این کالا ها است.
 
سینکی ادامه داد: بر این اساس مجوزی را از سران قوا طلب کردیم و قرار است در جلسه سران مطرح شود و بعد از ابلاغ نظر سران مرجع، اعلام احتکار کالا فقط سازمان حمایت خواهد بود.
 
معاون وزیر صنعت گفت: با نظر وزارت صنعت کالا های احتکار شده در کوتاهترین زمان نسبت به قیمت گذاری و توزیع اقدام می شود.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 12
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1414515

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار