انتقام بسکتبال ایران از کره و صعود به فینالی جاکارتا

منبع : تابناک کد خبر: 1414828
قهرمان دوره گذشته بازی‌های آسیایی به هیچ وجه پیش‌بینی نمی‌کرد چنین شکست سنگینی برابر ایران متحمل شود و بازیکنانش در دقایق پایانی کاملا عصبانی شده‌بودند


تیم ملی بسکتبال ایران به فینال بازی های آسیایی جاکارتا صعود کرد و در یک قدمی اولین قهرمانی اش در این رویداد قرار گرفت.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار نیمه نهایی بازی های آسیایی با قدرت کره جنوبی را 80 بر 68 شکست داد و برای دومین بار پیاپی به فینال این رویداد مهم رسید. ملی پوشان بسکتبال ایران که در فینال دوره گذشته بازی ها برابر کره مغلوب شده بودند، در این مسابقه انتقام باخت چهار سال پیش را گرفتند و مقتدرانه فینالیست شدند.

تیم ملی ایران سه کوارتر نخست این مسابقه را با نتایج 21 بر 14، 19 بر 14 و 23 بر 20 کره را شکست داد و کوارتر پایانی نیز با نتیجه 20 بر 17 به سود کره جنوبی تمام شد. قهرمان دوره گذشته بازی های آسیایی به هیچ وجه پیش بینی نمی کرد چنین شکست سنگینی برابر ایران متحمل شود و بازیکنانش در دقایق پایانی کاملا عصبانی شده بودند تا جایی که بعد از پایان مسابقه رو به درگیری لفظی با ستاره های ایران آوردند اما حاشیه سازی آنها با آرامش ملی پوشان ایران مواجه شد و کار به جایی نبرد.

ایران مدعی اصلی قهرمانی در این رویداد است و منتظر می ماند تا حریفش در فینال مشخص شود. دیگر دیدار نیمه نهایی بین دو تیم چین و چین تایپه برگزار می شود.

انتقام بسکتبال ایران از کره و صعود به فینالی جاکارتا

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 20
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1414828

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها