پایان کار دوچرخه سواران ایران درجاکارتا؛ بدون مدال و ناکام محض

منبع : تابناک کد خبر: 1414858
ایران در دوره گذشته این ماده در بازی های آسیایی مدال طلا را کسب کرده بود اما با سقوط آزاد و ضعف مفرط آماده سازی و برنامه ریزی فدراسیون در این دوره در هیچ ماده دوچرخه سواری صاحب مدال نشدیم تا این سوال مطرح شود که در چهارساله اخیر در این ورزش پرمدال چه کرده ایم؟


ایران در ماده مدیسون دوچرخه سواری پیست بازی های آسیایی۲۰۱۸ نتوانست مدال بگیرد.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ایران در دوره گذشته این ماده در بازی های آسیایی مدال طلا را کسب کرده بود اما با سقوط آزاد و ضعف مفرط آماده سازی و برنامه ریزی فدراسیون در این دوره در هیچ ماده دوچرخه سواری صاحب مدال نشدیم تا این سوال مطرح شود که در چهارساله اخیر در این ورزش پرمدال چه کرده ایم؟

مسابقات آخرین ماده دوچرخه سواری بازی های آسیایی۲۰۱۸ برگزارشد و ایران در ماده مدیسون هم نتوانست مدال بگیرد. در رقابت ماده مدیسون ایران با ترکیب مهدی سهرابی و محمد رجبلو به رقابت پرداخت و در رده هشتم قرار گرفت.تیم های هنگ کنگ، کره جنوبی و ژاپن مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

به این ترتیب دوچرخه سواری ایران بدون کسب مدال بازی های آسیایی 2018 را ترک کرد تا عملکرد بسیار ضعیفی را به نمایش گذاشته باشد. در اوایل مسابقه مهدی سهراب با رکابزن تایلندی برخورد کرد که خوشبختانه سهرابی توانست به کارش ادامه دهد اما رکابزن تایلندی با برانکارد به بیرون از پیست منتقل شد.

پایان کار دوچرخه سواران ایران درجاکارتا؛ بدون مدال و ناکام محض

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 34
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1414858

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار