برپایی۱۰ بیمارستان صحرایی توسط سپاه در مسیر راهپیمایی اربعین

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1420586
معاون بهداشت و درمان سپاه گفت: ۱۰ بیمارستان صحرایی در مناطق مرزی شلمچه، چزابه و مهران و همچنین مسیر راهپیمایی اربعین از نجف تا کربلا برپا خواهیم کرد.


برپایی۱۰ بیمارستان صحرایی توسط سپاه در مسیر راهپیمایی اربعینبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردارسرتیپ دوم پاسدار دکتر احمد عبداللهی معاون بهداشت و درمان سپاه و رئیس ستاد اربعین اداره بهداشت و درمان سپاه و بسیج درباره اقدامات معاون بهداشت و درمان سپاه برای ارائه خدمات به زائران در مسیر راهپیمائی اربعین اباعبدالله الحسین (ع) گفت: معاونت بهداشت و درمان سپاه و بسیج امسال نیز همچون سال های گذشته، افتخار برپایی مراکز درمانی صحرایی و سیار در مسیر های تردد زائران اربعین حسینی در کشور عراق و در مسیر پیاده روی از نجف تا کربلا و همچنین در مرز های شلمچه، چزابه و مهران را خواهد داشت.

وی افزود: تیم های تخصصی و تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز، در بیمارستان های صحرایی و سیار سپاه در ایام اربعین پیش بینی شده است، و آماده ارائه خدمات به تمام زائران امام حسین (ع) هستیم.

سردار عبداللهی خاطرنشان کرد: همکاران ما در معاونت بهداشت و درمان سپاه، ۱۰ بیمارستان صحرایی را در مناطق مرزی غربی کشور خودمان در شلمچه، چزابه و مهران و همچنین مسیر راهپیمائی اربعین از نجف تا کربلا برپا خواهند کرد تا بتوانند همانند سال گذشته خدمات بهداشتی و درمانی مناسبی به زائران عزیز ارائه دهند.

معاون بهداشت و درمان سپاه در پایان گفت: پیش بینی شده است تا در صورت نیاز از اورژانس هوایی نیز برای ارائه بهتر و سریعتر خدمات به زائران استفاده شود.
 
انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 32
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1420586

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار