خدمات فوق‌العاده سازمان حج و زیارت به متقاضیان زیارت اربعین/افزایش ساعت کاری دفاتر زیارتی برای ثبت نام اربعین

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1420606
مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت از افزایش ساعت کاری دفاتر زیارتی سازمان حج و زیارت برای نام نویسی زایران اربعین حسینی خبرداد.


خدمات فوق العاده سازمان حج و زیارت به متقاضیان زیارت اربعین/افزایش ساعت کاری دفاتر زیارتی برای ثبت نام اربعین

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، حمید رضا محمدی مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت درباره تمهیدات اندیشیده شده برای تسهیل ثبت نام زایران اربعین حسینی اظهار کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دفتر زیارتی در سراسر کشور آماده نام نویسی اولیه و دریافت مدارک متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی هستند.

 

وی افزود: تمامی دفاتر زیارتی در استان ها، شهرها، شهرستان ها و حتی روستا ها به دریافت مدارک و خدمات رسانی در حوزه ثبت نام و اعزام مشغول هستند و خوشبختانه روند دریافت مدارک و صدور ویزا با سرعت و دقت لازم انجام می گیرد.

 

مدیر کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت با اشاره به افزایش ساعت کاری دفاتر کارگزاری تصریح کرد: افزایش ساعات کاری دفاتر زیارتی برای ارائه خدمت به متقاضیان ثبت نام اربعین حسینی (ع) است.

 

به گفته محمدی، کلیه دفاتر زیارتی و دفاتر موقت ثبت نام اربعین موظفند علاوه بر افزایش ساعات کاری روزانه، در ایام تعطیل نیز محل دفتر باز بوده و پاسخگوی مراجعین باشند و امور زائرین را برابر دستورالعمل های ابلاغی، در حداقل زمان ممکن به انجام برسانند.

 

وی افزود: ساعت کار دفاتر زیارتی افزایش یافته است به گونه ای که تا زمانی که متقاضیان زیارت اربعین برای تحویل مدارک در دفاتر حضور دارند، دست اندرکاران باید کار های مربوطه را انجام دهند.

 

محمدی تاکید کرد: سرعت نیز یکی از اولویت های امسال خدمات رسانی و ثبت نام است و صدور روادید اربعین حداقل تا ۴۸ ساعت بعد از نام نویسی و تحویل کامل مدارک انجام می پذیرد.


انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 37
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1420606

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار