اینستاگرام محتوای توهین‌آمیز را هوشمندانه حذف می‌کند

منبع : فرارو کد خبر: 1420898
این شبکه اجتماعی به منظور جلوگیری از انتشار محتوای خشونت‌آمیز و توهین‌آمیز در پلت‌فرم خود، حالا اعلام کرده است که از فناوری‌های نوین هم‌چون یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی بهره برده است تا بتواند به‌صورت کاملا خودکار و هوشمندانه تمامی تصاویر و نظراتی را که دارای محتوای نامناسب و خلاف قوانین و مقررات اینستاگرام است، تشخیص داده و در صورت لزوم آن‌ها را حذف کند.


اینستاگرام محتوای توهین آمیز را هوشمندانه حذف می کند
 
اینستاگرام به تازگی اعلام کرده که با بهره گیری از هوش مصنوعی می خواهد محتوای خشونت آمیز و توهین آمیز را از تصاویر و نظرات کاربران حذف کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت "دِ وِرج" ، با توجه به محبوبیت گسترده اینستاگرام و استقبال کاربران از این شبکه اجتماعی، گاهی خیل عظیمی از منتقدان و کارشناسان از رشد صعودی و مخرب محتوای توهین آمیز در تصاویر و ویدیو های به اشتراک گذاشته شده و هم چنین نظرات و کامنت های مخاطبان در فضای مجازی به گوش می رسد که همگی موجب شده است اینستاگرام به فکر یک چاره بیفتد.

این شبکه اجتماعی به منظور جلوگیری از انتشار محتوای خشونت آمیز و توهین آمیز در پلت فرم خود، حالا اعلام کرده است که از فناوری های نوین هم چون یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی بهره برده است تا بتواند به صورت کاملا خودکار و هوشمندانه تمامی تصاویر و نظراتی را که دارای محتوای نامناسب و خلاف قوانین و مقررات اینستاگرام است، تشخیص داده و در صورت لزوم آن ها را حذف کند.

فیس بوک، شرکت مادر اینستاگرام، نیز در ماه اخیر اعلام کرده بود که اقدامات جدی و تصمیماتی را درباره مبارزه با محتوای نامناسب و توهین آمیز اتخاذ کرده است و حالا به نظر می رسد که اینستاگرام نیز به پیروی از فیس بوک، قصد چنین اقدام مشابهی را دارد.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1420898

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار