اینجا ساکت‌ترین و عجیب‌ترین اتاق جهان است+عکس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1421025
اگر برای مدت طولانی در این اتاق باشید، صدای تپش‌های آرام قلب خود را خواهید شنید. صدا‌ها در گوشتان بسیار بلند خواهند بود.


به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،اگر برای مدت طولانی در این اتاق باشید، صدای تپش های آرام قلب خود را خواهید شنید. صدا ها در گوشتان بسیار بلند خواهند بود. وقتی حرکت می کنید، استخوان های شما صدای غیرقابل تحملی ایجاد خواهند کرد.

شما در ساکت ترین اتاق جهان حتی نمی توانید تعادل خود را حفظ کنید. به این خاطر که عدم وجود هرگونه پژواکی قدرت تشخیص فضا و محیط را از شما سلب می کند.ساکت ترین اتاق جهان در دفتر مرکزی مایکروسافت در رِدموند در ایالت واشنگتن آمریکا قرار دارد. تمامی صدا ها از دنیای بیرون مسدود شده اند و هر صدایی که در داخل ایجاد می شود به سرعت خاموش می شود.

اینجا ساکت ترین و عجیب ترین اتاق جهان است+عکس
این اتاق «بی پژواک» نام دارد، یعنی هیچ صدا و انعکاس صوتی در آن صورت نمی گیرد. به طوری که حتی دست زدن معمولی می تواند صدای ناهنجار و آزاردهنده تولید کند.صدایی که در زمینه اتاق پخش می شود بسیار پایین است به طوری که به پایین ترین آستانه شنوایی می رسد که ریاضی دان ها آن را زیر صوت می نامند. اینجا مرحله ای است که پس از آن صدا به طور کامل از بین می رود و غیاب صدا را شاهد خواهیم بود.
 
انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1421025

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار