تیم شطرنج b. ۲ و b. ۳ بانوان قهرمان شد/کسب یک طلا، سه نقره و یک برنز در مسابقات سریع شطرنج نابینایان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1421032
دور هفتم رقابت‌های شطرنج نابینایان وکم بینایان در بخش سریع به پایان رسید و ورزشکاران ایرانی صاحب 5 مدال رنگارنگ در این رشته شدند.


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در پایان دور هفتم و در گروه b. ۱ ملیحه صفایی با ۶ امتیاز مدال نقره را به دست آورد و در بخش تیمی شطرنج بازان ایران ملیحه صفایی، لیلا زارع زاده و زهرا محمدی راد، با ۱۰ امتیاز و باز هم به خاطر پوئن شکنی کمتر عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را به دست آوردند. در این گروه، نماینده اندونزی با ۶ امتیاز و در بخش تیمی نیز با ۱۰ امتیاز و تنها به خاطر پوئنشکنی بیشتر قهرمان شدند.

در گروه b. ۲ و b. ۳ بانوان و در بخش تیمی، خانم ها فریبا زنده بودی، فاطمه برقول و عاطفه نقوی با ۹.۵ امتیاز عنوان قهرمانی و مدال طلا را به دست آوردند و در بخش انفرادی، فاطمه برقول با ۵ امتیاز و به خاطر پوئنشکنی کمتر به مدال نقره رسید و فریبا زنده بودی با ۴.۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و به مدال برنز دست یافت.

به این ترتیب رقابت های شطرنج نابینایان در دو بخش استاندارد و سریع به پایان رسید و تیم شطرنج نابینایان و کم بینایان کشورمان در دو بخش آقایان و بانوان، در مجموع موفق به کسب چهار مدال طلا، ۶ نقره و چهار برنز شد.

انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 12
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1421032

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>