ایران به لحاظ بهره‌گیری از قدرت نرم جایگاه قابل ملاحظه‌ای در سطح جهان دارد/ استفاده از منطق زور و تهدید، آمریکا را در جهان منزوی کرده است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1421079
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ایران به لحاظ بهره گیری از قدرت نرم جایگاه قابل ملاحظه ای در سطح جهان دارد. استفاده از سلاح‌های زورمندانه در روابط بین الملل مورد پسند هیچ دولت و کشوری نیست. استفاده از منطق زور و تهدید، آمریکا را در جهان منزوی کرده است.


ایران به لحاظ بهره گیری از قدرت نرم جایگاه قابل ملاحظه ای در سطح جهان دارد/ استفاذده از منطق زور و تهدید، آمریکا را در جهان منزوی کرده استحمیدرضا ترقی در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با بیان اینکه دشمنان ایران همواره از منطق زور، بی قانونی و بدعهدی استفاذه می کنند، گفت: عدم پایبندی به تعهدات بین المللی و اتکای به زور و فشار های ظالمانه نشان دهنده اینست که دشمنان ما از منطق صحیحی در حرکت سیاسی خود برخوردار نیستند.
 
وی افزود:ایران با بهره گیری از منطق قوی و استدلال های همراه با قانون گرایی و پایبندی به قوانین و تعهدات بین المللی، در بهره گیری از ابزار نرم در عرصه بی المللی از دشمنان خود قوی تر است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: استفاده از منطق مبتنی بر قانون گرایی  ممکن است برای برخی از دولت های بزدل دنیا که پایگاه اجتماعی ندارند و تمام موجودیت شان وابسته به حمایت از آمریکاست، توانایی قابل ملاحظه ای نباشد اما برای عموم ملت های دنیا، با توجه به فطرت انسانی شان قابل توجه است.

ترقی اضافه کرد: ایران به لحاظ بهره گیری از قدرت نرم جایگاه قابل ملاحظه ای در سطح جهان دارد. استفاده از سلاح های زورمندانه در روابط بین الملل مورد پسند هیچ دولت و کشوری نیست. لذا استفاده از منطق زور و تهدید، آمریکا را در جهان منزوی کرده است.

انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 11
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1421079

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>