بازی‌هایی مانند بولیوی کمکی به تیم ملی نمی‌کند/ کی‌روش فقط حواسش به بازیکنان نیکمت‌نشین خارجی نباشد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1421100
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: بهتراست سرمربی تیم ملی لیگ برتر ایران را هم ببیند و فقط حواسش به بازیکنان نیکمت‌نشین تیم‌های خارجی نباشد.


حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره شرایط تیم ملی و انجام بازی های تدارکاتی با تیم هایی، چون بولیوی اظهار داشت: این بازی ها کمکی به تیم ملی فوتبال ایران نمی کند فقط و فقط برای خود سرمربی تیم ملی مفید است که امتیاز به دست بیاورد و اعلام کند تیم نباخته است.

وی افزود: این بازی ها مزیتی برای تیم ملی ندارد چون تاکتیک بازی های ما مشخص است و چیزی تغییر نمی کند. تیم ملی ۷ سال است که به یک شیوه فوتبال بازی می کند و فقط به دفاع ۱۱ نفره روی آورده و هیچ تاکتیک و بار فنی به تیم ملی اضافه نشده است.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت: ما راهکار هایی برای دفاع کردن داریم، اما راه حلی برای حمله و رسیدن به گل در تیم ملی وجود ندارد. در تیم ملی اضافه شدن به خط حمله و جا به جا شدن اصلا در دستور کار نیست.

درخشان در مورد دعوت از بازیکنان برای بازی در تیم ملی تصریح کرد: ما همیشه به انتخاب های سرمربی تیم ملی احترام می گذاریم اما دعوت بازیکنان به تیم میل و سلیقه کی روش است. در بحث ملی باید استقلال و پرسپولیس کنار گذاشته شوند و بازیکنانی که استحقاق پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند بتوانند توانایی خود را ثابت و به تیم ملی دعوت شوند.

وی ادامه داد: نباید فقط به بازیکنانی که در لیگ های خارجی حضور دارند توجه شود و بهتراست که سرمربی تیم ملی لیگ برتر فوتبال ایران را ببیند و فقط حواسش به نیکمت نشینان خارجی نباشد.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره عملکرد و تاکتیک های کی روش در تیم ملی اظهار داشت: کی روش در ۷ سال گذشته همه جور امکانات در اختیار داشته اما افتخاری برای تیم ملی ایران کسب نکرده و ما شاهد هیچ خروجی از تیم ملی نبودیم. فقط ۲ بار به جام جهانی رفتیم و شاهد حذف تیم ملی بودیم.

وی افزود: بسیاری از مربیان بزرگ دنیا در یک تیم ۳ تا ۴ سال حضورپیدا می کنند و بعد از بدست آوردن افتخارات بسیار کار خود را با تیم های دیگر ادامه می دهند. هم اکنون کی روش ۷ سال در ایران است و ما هیچ افتخاری از این مربی ندیدیم.

درخشان در پایان خاطرنشان کرد: کی روش باید برای تیم ملی ایران بعد از ۷ سال قهرمانی بیاورد و اگر چنین نشد مشخص می شود مربی توانمندی  برای تیم ملی ایران نبوده است.
 
انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 34
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1421100

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار