مرگ خاموش راننده خاور /مرد ۵۲ ساله براثر گازگرفتگی جان باخت

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1421128
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مرگ خاموش راننده خاور در اتوبان مخصوص خبر داد.


مرگ خاموش راننده خاور /مرد 55 ساله براثر گازگرفتگی  جان باخت

جلال مکلی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت:ساعت:۱۳:۱۹ دقیقه امروز آتش نشانان ایستگاه ۱۱۱ درجریان محبوس شدن فردی دریک خودروی خاور که در خیابان عاشری واقع در کیلومتر ۱۰ مسیرغرب به شرق اتوبان مخصوص کرج پارک شده بود قرار گرفتند.

وی در ادامه افزود:در بررسی های اولیه مشخص شد راننده که فردی 52 ساله بود شب گذشته خودروی خود را در کنار خیابان پارک کرده و متاسفانه به دلیل سردبودن هوا بدون توجه به نکات ایمنی اقدام به روشن کردن پیک نیک در داخل خودرو می کند و به همین دلیل دچار گاز گرفتگی شده است .

سخنگوی آتش نشانی شهر تهران گفت:آتش نشانان بلافاصله دست به کار شده و پس از باز کردن در خودرو راننده را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس می دهد که متاسفانه در همان معاینات اولیه مشخص شد مرد ۵۲ ساله جان خود را از دست داده است.

ملکی افزود:طبق شواهد ومدارک و بررسی های اولیه از آن حکایت داشت که به احتمال زیاد بسته بودن در ها و راه های ورودی هوا باعث خفگی راننده با گاز مونوکسید کربن شده، اما برای گمان زنی دقیق باید منتظر نظریه پزشکی قانونی بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با بیان اینکه متاسفانه در سال های گذشته نیز شاهد این موارد هولناک بودیم افزود:به رانندگان محترم توصیه می کنیم هیچ وقت برای گرم کردن اتاقک خودروی خود از پیک نیک استفاده نکنند چراکه این کار هم باعث بروز آتش سوزی در خودرو و هم باعث گازگرفتگی آن ها شده وجان آن ها را به خطر می اندازد. حدالمقدور برای استراحت های شبانه از مسافرخانه و هتل ها استفاده کنند.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 34
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1421128

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها