(ویدیو) حبیب: اینجا فقط من پادشاه هستم!

منبع : فرارو کد خبر: 1423478
حالا حبیب در ویدیویی که از خود منتشر کرده فلوید می‌بوکسور قدرتمند را نیز به مبارزه طلبیده است. می‌ پنجاه پیروزی متوالی و حتی بدون یک شکست را در کارنامه خود دارد.


(ویدیو) اینجا فقط یک نفر پادشاه است
 
بزن بریم. ما باید مبازه کنیم. اینجا جنگل است. اینجا فقط یک نفر پادشاه است.

به گزارش فرارو، این تمامی حرف هایی است که از حبیب نورماگومدوف در اینستاگرام مدیر برنامه هایش منتشر شده است.

تعبیر های او در اینستاگرامش شباهت زیادی به دوران کودکی اش دارد. بر اساس گفته های خودش در کودکی با یک توله خرس کشتی گرفته و همین تمرینات سخت و طاقت فرسا او را به جایی رسانده که کسی قادر به مبازره با او نیست.
 
(ویدیو) اینجا فقط یک نفر پادشاه است

او قبل از اینکه یک بوکسور باشد، مثل تمامی داغستانی ها فنون کشتی را آموخته و به همین علت وقتی وارد رینگ می شود، می توان ترکیبی از بوکس و کشتی را در فنون او دید.

حبیب بوکسور داغستانی و مسلمان در چند روز گذشته مسابقه قرن را به نمایش گذاشت. جایی که او توانست بوکسور ایسلندی را به گوشه رینگ بفرست.

اما حواشی این مسابقه بسیار جذاب تر از نکات فنی آن بود. علت جنجال حبیب در رینگ مسابقه، تروریست و داعشی خواندن او در جریان و پس از پایان مسابقه بوده است.

حبیب بوکسور شکست ناپذیر را نیز به مبارزه طلبید
به گزارش گاردین، حالا حبیب در ویدیویی که از خود منتشر کرده فلوید می بوکسور قدرتمند را نیز به مبارزه طلبیده است. می پنجاه پیروزی متوالی و حتی بدون یک شکست را در کارنامه خود دارد. 
 
(ویدیو) اینجا فقط یک نفر پادشاه است
 
جالب است بدانید بوکسور ایسلندی که از نورماگومدوف شکست خورده در مبارزه چند میلیون دلاری مغلوب فلوید می شده است. او در این ویدیو ضمن اینکه خود را سلطان جنگل معرفی می کند، به فلوید می می گوید کاری که تو نتوانستی با مک مک کروگر کنی من انجام دادم. " من او را ناک اوت کردم".
 
او در این ویدیو خود را سلطان جنگل معرفی کرده و هیچکس قدرت مبارزه با او را ندارد
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 71
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1423478

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار