حذف برنامه نود از امشب کلید می‌خورد؟

منبع : فرارو کد خبر: 1423759
اگر برنامه امشب نود روی آنتن نرود، همه منتظر می‌مانند تا هفته آینده واکنش عادل فردوسی‌پور را به این اتفاق ببینند و شاهد کنایه‌های معنادار او باشند که یک بار چند ماه قبل در جریان برنامه ٢٠١٨ و اجازه ندادن به پویول برای حضور در تلویزیون رخ داد.


خروج برنامه نود از کنداکتور تلویزیون آن هم به بهانه پخش دیدار تیم های اسپانیا و انگلیس انتقاد هایی را در پی داشته و توضیح مشخصی هم از سوی مسئولان صداوسیما در این باره ارایه نشده است.
 
حذف برنامه نود از امشب کلید می خورد؟
 
به گزارش شهروند، با این حال عادل فردوسی پور و همکارانش در برنامه نود طبق روال سال های گذشته که در هفته های تعطیلی لیگ هم با آیتم های ویژه نود را روی آنتن می بردند، برای این هفته نیز آیتم های خود را آماده کردند و منتظر تغییر کنداکتور دوشنبه شب شبکه سوم سیما هستند.
 
دیروز هم برای پیگیری این ماجرا با مسئولان صداوسیما تماس گرفتیم تا خبر دقیقی از پخش شدن یا نشدن برنامه نود امشب بگیریم که پاسخی دریافت نکردیم.
 
با این حال عوامل برنامه نود همچنان امیدوار هستند تا امروز مجوز پخش این برنامه صادر شود و طبق روال عادی نود بتواند در آخرین ساعات دوشنبه شب تا اولین ساعات بامداد سه شنبه مخاطبان خود را پای گیرنده ها میخکوب کند.
 
با اینکه بعد از انتشار گزارش های اولیه از پخش نشدن برنامه نود این هفته برخی از منتقدان عادل فردوسی پور از این موضوع استقبال کردند؛ کمتر کسی از علاقه مندان به فوتبال پیدا می شود که موافق روی آنتن نرفتن این برنامه باشد. شمارش معکوس آغاز شده و باید دید در دقیقه ٩٠ نظر مسئولان صداوسیما درباره پخش نشدن برنامه نود این هفته تغییر می کند یا خیر.
 
راهکار برای پخش بازی جذاب اسپانیا و انگلیس و راضی نگه داشتن طرفداران این ٢ تیم هم انتقال آن به آنتن شبکه ورزش است. شاید در این صورت صداوسیما بتواند همه مخاطبانش را راضی کند، اما در صورت پخش نشدن برنامه نود این هفته قطعا شایعه اختلاف بین عادل فردوسی پور و مدیران تلویزیون تقویت خواهد شد.
 
اگر برنامه امشب نود روی آنتن نرود، همه منتظر می مانند تا هفته آینده واکنش عادل فردوسی پور را به این اتفاق ببینند و شاهد کنایه های معنادار او باشند که یک بار چند ماه قبل در جریان برنامه ٢٠١٨ و اجازه ندادن به پویول برای حضور در تلویزیون رخ داد.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 39
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1423759

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار