آغاز عملیات اجرایی طرح «با تو تا حرم» خدمات پس از فروش ایران‌خودرو

منبع : فرارو کد خبر: 1424351
طرح اربعین امسال با عنوان «با تو تا حرم»، برای چهارمین سال متوالی در مسیر کاروان عشق، اجرا می‌شود با این امید که هموطنان با آسایش و ایمنی و اطمینان از همراهی حوزه‌های خدماتی پای در راه سفر بگذارند.


همزمان با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و سفر معنوی هموطنان گرامی به عتبات عالیات، عملیات اجرایی طرح «با تو تا حرم» شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، با ارسال قطعات و لوازم یدکی به نمایندگی های شهرهای مرزی منتهی به کشور عراق، آغاز شد.

به گزارش ايكوپرس به نقل از روابط عمومی ایساکو، این شرکت بیش از سه ماه است که در حال تدارک مقدمات طرح «با تو تا حرم»، بوده و در خصوص سفارش گذاری، تامین، بسته بندی و ارسال قطعات و تجهیزات لازم به نمایندگی های شهرهای مرزی منتهی به کشور عراق اقدامات لازم را به انجام رسانده است.

در این طرح که از دوم تا یازدهم آبان ماه اجرا می شود، بیش از 410 حوزه خدماتی شامل نمایندگی ها، فروشگاه ها، اکیپ های امداد و تعمیرگاه صحرایی با در اختیار داشتن امکانات مناسب برای ارائه خدمات به هموطنانی که با خودروی شخصی به سمت مرزها حرکت می کنند، آماده خدمت رسانی هستند.

در همین زمینه سیدرضا حسینی، مدیر عامل ايساكو، هم زمان با تعطیلات تابستانی شرکت های خودروساز، با حضور در مناطق مرزی بر آماده سازی تعمیرگاه های صحرایی و ملزومات ارائه خدمات به زایرین کربلای معلی، نظارت به عمل آورد و توصیه های لازم را ارائه کرد.

همچنین برای آگاهی بخشی به هموطنان و تسهیل در سفر به سمت مرزها با خودروی شخصی، برنامه های آموزشی و کلیپ های متنوع تلویزیونی توسط ایساکو، در این ایام تهیه و تدوین شده است که به مرور از طریق شبکه های سیما و شبکه های مجازی، پخش خواهد شد و در اختیار هموطنان قرار خواهد گرفت.

طرح اربعین امسال با عنوان «با تو تا حرم»، برای چهارمین سال متوالی در مسیر کاروان عشق، اجرا می شود با این امید که هموطنان با آسایش و ایمنی و اطمینان از همراهی حوزه های خدماتی پای در راه سفر بگذارند.

اخبار تکمیلی و نحوه دقیق اجرای طرح از جمله محل استقرار چادرهای صحرایی، اکیپ های امدادی در داخل و خارج خاک کشور و ... متعاقبا به اطلاع خواهد رسید

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 31
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1424351

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار